Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki óvszer használa...

Van olyan, aki óvszer használata mellett lett terhes?

Figyelt kérdés
Használtunk óvszert, nem szakadt ki, mégis késik már 10 napja. Felesleges aggódnom?
2011. máj. 13. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lyukad ki, elég necces.:)
2011. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
teszt???
2011. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen használtátok (tehát nem csak a végén húztátok fel) és nem szakadt el akkor nem vagy terhes.
2011. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
felesleges aggódnod, habár tudom magamról hogy én is aggódnék, hiába nincs rá okom :) vegyél egy tesztet, és akkor megnyugodhatsz.
2011. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Az unokaöcsém így jött össze. A húgom nagyon aggályos volt, mindig alaposan leellenőrizték a gumit utána, hogy nem szivárog-e, vagy ilyesmi, ennek ellenére összejött. De ettől még nem valószínű, hogy nektek is ez a helyzet. Azóta sem találkoztam senkivel (pedig az én dokimat is megkérdeztem), akinél előfordult volna.


Tesztelj, ha 10 napja késik, akkor már bátran hihetsz a tesztnek.


De nyugi, a doki azt mondta, ez nagyon ritka, szinte elenyésző az esélye, hogy így létrejöjjön a terhesség, de mivel az óvszer sem 100%-os biztonság, így előfordulhat, de ő a 30 éves praktizálása alatt most találkozik ilyennel másodjára.

2011. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

én óvszer mellett lettem terhes,az ágy végében volt:D

najó viccet félretéve,évekig védekeztünk óvszerrel,és nem volt semmi gáz. De egy teszt valóban biztosabbat mond,mint itt bárki...

2011. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az unokatesóm így lett terhes, pedig mindig nagyon körültekintőek voltak. Most két éves a gyönyörű szőkeség.
2011. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én estem teherbe ovszer mellett. Csak arra tudok gondolni, hogy ejakulaciot követően a férjem nem azonnal húzta ki, és vette le az ovszert, hanem kicsit lankadtabb allapotban (mar bocsanat az intimitasért) és mellette kifolyhatott. Én pedig az a típusú nő vagyok,hogy elég ram nézni... Élő pédanak tehat magamat tudom felhozni.
2011. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!