Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció (? ) alatt emelked...

Menstruáció (? ) alatt emelkedik az ébredési hő?

Figyelt kérdés

Nem találtam erre vonatkozóan semmit, így tapasztalatokra lennék kíváncsi: előfordulhat, hogy menzesz alatt emelkedik az ébredési hő?

A 25. napon barnázni kezdtem, majd 26 napra megjött a menstruációm. A 25. napon esett 3 tizedet az ébredési hőm - de még így is egy tizeddel a CL felett maradt. Azt gondoltam, hogy tovább fog csökkenni, de nem. A 26. napon megkezdődött a vérzés, de a hőm nem csökkent, hanem emelkedett 1 tized fokot. Most a 4. napon tartok, de a hőm továbbra is emelkedik - az előző hónapokhoz képest az alaphőm 4 tizeddel magasabb, mint ilyenkor lenni szokott. A vérzés a szokásosnál jóval gyengébb, ma már elég a tisztasági betét is.

A barnázás reggelén (azaz DPO 12-n) teszteltem, az negatív volt.



2012. máj. 6. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj megint.
2012. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Ezt már én is kérdeztem itt, de sajna nem kaptam rá választ, vagyis nem olvasta olyan valaki, aki hasonlókat tapasztalt volna. Nekem is kicsit más volt a mezim, sokkal kevesebb, és inkább feketés, mint pirosas, de nem teszteltem, mert én ezt menzesznek tudtam be.

Neked hogy néz ki a görbéd?

Az enyém ilyen most:

[link]


Ja, nálam még annyi, hogy én speciel pénteken és tegnap éreztem az ovus fájdalmat.

De most már teljesen felcsigáztál, hogy ez mitől lehet?!

Remélem nálad babát jelent :)


Majd írj, hogy mi lett - ha esetleg tesztelsz!

P.

2012. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első köszi, úgy terveztem várok még 2-3 napot, utána tesztelek, ha még mindig fenn lesz a hőm.

Második, neked mennyi szokott lenni az alaphőd? Ha holnap is felfelé megy, akkor lehet, hogy valóban tegnap volt PÉ-d :)


Nekem a mostani ciklus eddig ilyen:

[link]

Az előző pedig ilyen volt:

[link]


Mint látod, nekem az alaphőm 36,2 körül (előző ciklusok alapján inkább kicsit alatta) szokott lenni. Reggel még volt egy kis maszatolás, de mostanra teljesen elmúlt a vérzés.

2012. máj. 6. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Még nem igazán tudtam belőni az alaphőmet, mert az eddigi ciklusokban digitálissal mértem szájban - akkor 36,4-5 körül volt az alap -, most meg higanyossal és digitálissal hüvelyben, ezért magasabb egy picit. A higanyosat vezetem mindenhol, a digitálissal mért eredményt csak magamnak vezetem egy papíron, de mindig 2 tized fokkal kevesebb a higanyosnál.

Remélem tényleg megvolt az ovum, ma reggel esett 1 tizedet a hőm, de még cl fölött van így is, ez majd 7-8 nap múlva kiderül. Viszont azt, hogy miért emelkedett ennyit a hőm mensikor, azt még most sem tudom, mert eddig mindig csökkent.

Csináltál amúgy tesztet?

2. voltam

2012. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!