Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy kis problémám nem...

Lenne egy kis problémám nem úgy jött meg mint máskor?

Figyelt kérdés
Nem úgy jött meg a menstruációm ahogy kéne. A menstruációm most volt meg Április 22-én de 2-3napot késett és hát ugye ilyenkor másra is gondol az ember miért késik. Meg jött első nap olyan pecsételős volt, második nap pedig erős, harmadik nap alig, negyedik nap már nem is volt, utána meg halvány nagyon gyenge. Nem szedek semmilyen fogamzásgátlót, mindig normálisan jött meg de ami volt előző mensijeim azok erősebbek és azok 8-9 napig tartottak mindig így voltak meg és 28-29napra jöttek meg. Mitől lehetett ez?

2012. máj. 3. 11:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Az első nap csak szinte semmi és pár csepp vér volt, aztán második nap pedig erős volt aztán harmadnap lecsökkent minimálisra, negyedik nap semmi talán ugyan így volt mint amikor első nap meg jött. Még sosem volt ilyen velem mindig normálisan jött meg és 8-9 napig szokott tartani. 28-naponta jön meg. de most késett olyan 2-3napot.
2012. máj. 3. 11:50
 2/5 anonim ***** válasza:
És evvel mi a baj? Vagy arra gyanakszol hogy terhes vagy?
2012. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent problémát, nem kell feltétlenül mindig egyformának lennie a menzesznek.
2012. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg igen hogy az vagyok. De nekem még nem volt ilyen a menstruációm. Nem tudom hogy mért alakult most ez a menstruáció mert nem szokót így lenni. Pláne hogy 8-9 napig szokott, meg lenni és nem 3-4napig. Még ha gyógyszert szednék oké akkor azt mondom hogy a gyógyszer csinálja de nem szedek. És nem volt az életemben egyszer sem hogy hormonzavarom vagy felborult volna.De nekem már van egy kisfiam.
2012. máj. 3. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ember változik.Nem mindig működsz ugyanúgy,de ha ennyire izgulsz miért nem veszel egy tesztet.Azzal kiderülne,ha terhes vagy.Bár szerintem negatív lesz.
2012. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!