Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG 53 mikroszkóppal hány...

PG 53 mikroszkóppal hány napig látni?

Figyelt kérdés
Nekem tegnapelőtt picit volt páfrányos, nagyon szépen kivehető volt a minta, ma reggel meg a fele foltos volt, a másik fele meg páfrányos.
2008. ápr. 21. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem altalaban 2 napig pafranyos a 12. nap korul.
2008. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

En is tegnap voltam a 12. napon, amikor gyongyoru pafranyokat lattam. :o)

Ezek szerint tegnap volt az ovulacio, vagy a pafranyosodastol 12-24 oran belul lesz?

2008. ápr. 21. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is használom a PG53-at, de nekem még eddig nem sikerült páfrányokat találnom rajta. Te miből nézed? Nyál v. cervix?

Egyébként a tüszőrepedést követően kezd csökkenni a nyálkában a koncentráció, tehát a páfrányos időszakban vagy a legtermékenyebb.

2008. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En cervix-bol eddig soha semmit nem làttam, csak nyàllal csinalom a tesztet. Sok lany irta, hogy cervixbol semmit sem lat.
2008. ápr. 21. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem öt hat napig volt páfrányos, amikor használtam. Csak ajánlani tudom, az első hónapban, amikor megvettem, babás lettem :)

A fele folt, fele páfrány, az páfrány, mert foltokat attól is láthatsz, hogy esetleg buborékosan kented fel a nyálat. A bubikat szedd ki mielőtt leteszed száradni.

Sok sikert!

2008. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az infot!
2008. ápr. 21. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!