Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit fogok látni az uh képen?

Mit fogok látni az uh képen?

Figyelt kérdés

Kb.6hetes kismama leszek hétfőn.Ekkor megyek először orvoshoz.Már két tesztem is pozitív lett.Elsőt 25én délután, másodikat ma reggel csináltam sok sok éjjeli wc látogatás után és már második reggeli alkalommal.Mégis pozitív.Akkor már tuti remélem!!!!

[link]

[link]


2011. okt. 1. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nagyon semmit, vagy jó esetben egy bab alakú zsákot, ez a petezsák. Ha szerencséd van, akkor már szívhang is lesz, de szerintem még nem, érdemesebb lenne később dokihoz menni.
2011. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a 6.héten a petezsák látszódott,meg benne egy kis golyó.ez a szikhólyag volt gondolom(erre azt mondta a doki,ha ezt látja,akkor az azt jelenti,hogy van baba).2 hét múlva már egy kis emberkét láttam :)
2011. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én 6+2 hetes voltam amikor először dokinál voltam. Akkor 3mm volt a pici és volt szívpulzálás is. De azt mondják hogy ez ritka. Nekem szerencsém volt.
2011. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!