Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégsem vagyok terhes?

Mégsem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Nem késett még a menzesem, de kb. 1-2 hete elég furán érzem magam. Eddig nem gondoltam terhességre, eszembe sem jutott, hisz 5 éve nem védekezünk és semmi :( Egy ideje nagyon erős a folyásom. Teljesen normális állagú és normális illatú, de nagyon erős. Tegnap reggel kíváncsiságból rákerestem a neten, hogy mitől lehet. Ekkor döbbentem le. A terhesség egyik nagyon gyakori jele. Úgymint a gyomorégés is. És ezzel is küszködöm már kb. ennyi ideje, pedig eddig sohasem volt ezzel problémám. Reggelente elkap a rosszullét, napközben könnyen elfáradok, szédelgek. És, ha még belegondolok, akkor az a bizonyos beágyazódásos barnázás is megvolt, csak én nem foglalkoztam vele (mármint, hogy egyik nap egy picit barnáztam). Illetve még egyéb tünetet is észrevettem magamon, hogy így elkezdtem tudatosabban figyelni a testem. Ma vettem és csináltam egy tesztet (Maria Romed), de egyértelműen negatív lett (bár pont ebéd után csináltam, miután egy csomó narancslevet megittam).

Járt már így valaki? Jövő héten csinálok majd egy másik tesztet is.



2012. máj. 5. 17:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A 8. nagyon szueprül leírta...


Még annyi, hogy olyan, hogy egy napos terhesség nincs....


Tesztelni az együttlét után 14-16 nappal érdemes.

2012. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amúgy mikor kellene megjönnie?
2012. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
17-én, de nem szokott naprapontos lenni :(
2012. máj. 6. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!