Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után egyfolytában...

Peteérés után egyfolytában szúrkál a hasam,12 napja. Szokott ilyen sokáig?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 13:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy esetleges beágyazódáskor is lehet hasszúrka, de az a p.é. után 1 héttel van. Lehet hogy valami kóros? Elég erősen fájogat. De nem akarok hülyeségekkel dokihoz menni.
2012. máj. 3. 13:40
 2/8 anonim válasza:
Mikor én teherbe estem nekem is szúrt a hasam alja néha azt hitem meg fog jönni a havim olyan szinten fájt. És most van egy 3 hónapos kislányom. Ara viszont nem emlékszem hogy mikortól kezdet fájdogálni de úgy emlékszem elég hamar.
2012. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Amikor peteérésem volt, a nyilallásokat annak tulajdonítottam, 1 hét múlva talán beágyazódásnak, most már inkább a közelgő havimnak. De így egyfolytában? Végülis nemsorára kiderül hogy havi miatt van e.
2012. máj. 3. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Összejött a baba? Csak mert én is így vagyok, a pé óta szurkál a hasam, tegnapra nem vártam, egyenlőre nem is jött. :)
2012. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

KEDVES KÉRDEZŐ ÉS KEDVES UTOLSÓ!

PONTOSAN EZ VAN VELEM AMIRŐL ITT SZÓ VAN.

HÁT EL SEM HISZEM HOGY, TALÁLTAM EGY HOZZÁM HASONLÓ ESETET.

ÉN IS AZT HITTEM HOGY, EZ A FURA GÖRCSÖLÉS EZ A MINDJÁRT MEGJÖN ÉRZÉS A PETEÉRÉST JELENTI.

DE NEM, EZ AZÓTA TART. NEKEM 24-ÉN KELLENE MEGJÖNNIE. VAGYIS NEM MEGJÖNNIE. EBBEN A PILLANATBAN IS AZT ÉRZEM HOGY, MENTEN MEGJÖN, DE HISZEN MÉG VAN TÖBB MINT EGY HETEM ADDIG.

NEM TUDOM ISMERITEK E A CIKLUS.HU OLDALT.

OTT NEM TUDOM HOGYAN SZÁMÍTJÁK AZ OVULÁCIÓT DE ELŐRÉBB SACCOLTA MINT AMIRE ÉN SZÁMOLTAM.

AMIT ÉN ISMEREK AZ HOGY, AZ UTOLSÓ MENSTRUÁCIÓ, ELSŐ NAPJÁTÓL SZÁMÍTOTT KB 14-DIK NAP AZ AZ OMINÓZUS NAP. + - 1-2NAP.

AKÁRMELYIKET IS VESZEM ALAPÚL VÉGÜLIS VOLTUNK EGYÜTT A PÁROMMAL.TALÁN REMÉNYKEDHETEK ÉS EZ A GÖRCSÖLGETÉS BABÁT JELENTHET.

eLSŐRE A MELLEIM KEZDTEK FÁJNI. ROSSZ VOLT HA HOZZÁÉRT VALAMI. AZTÁN EZ A GÖRCSÖLÉS. MÉG NEM VOLT ILYEN.

NEKEM MÁR VAN 2 GYERMEKEM DE SENKINÉL NEM TAPASZTALTAM ILYET.

NAGYON ÖRÜLNÉK A HARMADIK BABÁNAK. EGYÁLTALÁN NEM FÉLEK TŐLE DE EZ A SZÖRNYŰ ÁLLAPOT HOGY, NEM TUDOM MI VAN EZ VALAMI BORZASZTÓ.

KEDVES KÉRDEZŐ KÉRLEK MESÉLD EL A TÖRTÉNETED.

NAGYON SZÍVESEN OLVASNÉK RÓLAD ÉS KEDVES UTOLSÓ KÉRLEK TE IS OSZD MEG VELE TAPASZTALATAIDAT.

SZÍVESEN VENNÉM ÉS TERMÉSZETESEN ÉS IS SEGÍTENÉK A SAJNÁT ÉLMÉNYEIMMEL.

SZÉP ESTÉT MINDENKINEK.

ILDIKÓ

2012. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Ildikó! Az utolsó vagyok. Nekem sajnos a hozzászólásom után kb. 2 órával megjött. :( El vagyok kenődve. Pedig most nekem is olyan furcsán szurkált már egy hete, mint előtte soha. Neked sok sikert!
2012. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szomorúan olvastam amit írtál. Hát nem tudom mit mondhatnék.

Akkor gondolom nekem is ez lesz majd.

Ovu után elkezdett fájni és gondolom mensiig tart aztán megjön nekem is.

Azért jó lenne tudni az okát-

Sokan írják a babát de hát én csak keresek és kutatok hozzám/hozzánk hasonlóhoz de nem nagy sikerrel.

Nekem elvileg 24-én kellene nem megjönnie.

Majd megírom mi lett hátha tanulópélda lehet valakinek.

Együtt érzek veled de komolyan,

Próbálj ennek a csalódásnak a hátrahagyásával egy új hónap elé nézni.

Bizakodjunk :-) Köszönöm hogy, írtál nekem :-)

2012. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? én is hasonló cipőben vagyok
2012. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!