Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez alapján mikor...

Szerintetek ez alapján mikor lesz kb peteérés?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, az elmult ciklusban volt egy cisztám, az szerencsére megszűnt. ma vagyok a 11. cn-on, 13mm-es tüszőt látott, és 8 mm a nykahárta. az azt hiszem nagyon jó, de a tüsző kb mikor fog megrepedni? szerintetek nem kevés ez a 11. cn-on? bár nekem 30-32 naposok a ciklusaim.
2012. máj. 3. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kevés az a 13 mm, mivel neked a 30-32 napos ciklusnál 16-18 cn körül várható az ovulációd. Szóval még jó pár nap, lehet egy hét is. Dokihoz visszahívott még megnézni?
2012. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, nem hivott vissza, tulajdonképpen csak a ciszta miatt mentem kontrollra, hogy elmult e. persze ha már ott voltam erre is rákérdeztem, de mondta magatòl is, mivel mondtam neki hogy babát szeretnénk, és hogy hol tartok éppen, mire számìtsak. sajna a múlt hònapban egy meg nem repedt tüszöből lett a ciszta, ugyhogy ki tudja mi lesz most, de remélem helyre billentem, a 8 mm-es nykhártya biztatò, ùgy tudom ez a min. amibe már be tud ágyazòdni a baba. amugy mastodyn cseppeket is szedek, meg tegnap óta e vitamint, ugyhogy remélem lassan babásodunk.
2012. máj. 3. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!