Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » JÓSTESZT. A 8. dpo után...

JÓSTESZT. A 8. dpo után minden nap erősebb lett az ovulációs tesztem. Baba lehet?

Figyelt kérdés

Pedig nem lehet a ciklusom 22. napján újból peteérésem, hiszen pontosan a 13.napon volt tüszőrepedésem!!!!

Nem lehet, hogy esetleg a babát jelzi ki nekem az ovu teszt, mint jósteszt ???????? Ja, és minden nap erősebb a vonal!


2012. máj. 2. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Halkan gratulálok!

Én a 10. dpo-tól teszteltem 2 naponta és erősödött,baba lett belőle!

2012. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem gratulálok! A jósteszt olyan mint a sarlatánok,néha bejön néha nem! Legtöbb esetben még menses alatt is pozit mutat! Amúgy nem értem miért jóstesztelsz és miért nem veszel normális tesztet?
2012. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a 10.dpo-on teszteltem és negatív lett, de a jósteszt minden nap erősebb. CSAK nagyon-nagyon reménykedem, hogy összejött a baba
2012. máj. 2. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a jóstesztelés. Mikor az ovu teszt mutatott pozit (halványat) ugyanazon fajta terhes teszt még nem.
2012. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!