Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt mint jósteszt? Lehet...

Ovuteszt mint jósteszt? Lehet neki hinni?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a 28. ciklusnapom, amin meg kellett volna jönnie a menzeszemnek. Bár a 31. napig még megjöhet, néha szokott így ingadozni.


Ma ellőttem egy ovutesztet csak úgy. Látszik rajta rendesen a 2. csík is.

Ez most mit jelent?? Esetleg a várva vát csodát? Vagy semmit?


Segítenétek?



2012. ápr. 6. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

jelenthet jót is,de sok olyat olvastam itt,hogy becsapta az embert:(

én inkább hcg teszttel próbálkoznék a helyedbe,ha ovud óta eltelt 14 nap egy jobb teszt már mutatna valamit!

2012. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudod jóslásra használni, ha több tesztet is ellősz .:( Folyamatosan, minden nap, vagy ha be vagy raktározva napi kettőt, és feltűnően kell látszódni hogy erősödik, és mire meg kellene a mensinek jönnie azonos erősségűnek kell lenni a két csíknak.

Én is jósteszteltem, mivel a neten bevásároltam hcg-ből is és ovuból is, és persze nem bírtam ki hogy ne nézzem meg. És úgy, ahogy a nagy könyvben meg van írva erősödött, és nem halványodott. :)

A nemvárt napján, egyforma erős két csíkom volt a Hcg és a ovu teszten is.

Szerintem simán próbálj egy HCG-t! Jön a húsvét, zárva minden, te meg tök ideg leszel hogy akkor most mi van....:( ..... szaladj és vegyél egy tesztet, és feltétlen írd meg mi az eredmény!

2012. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam nem jött be. pozitív volt menzi előtt napokig, mégsem volt baba.
2012. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én friss jóstesztelős vagyok.8 dpo. napon kezdtem,alig látszott második csík,majd a 9.napon is csináltam és épphogy csak jóindulattal lett erősebb a 2.vonal,hát nem bírtam magammal csináltam egy 25-ös tesztet és lám pozitív lett,nem is halványan,10.nap az ovu teszt még közép erősségű sem volt,de a terhes teszt már full pozi volt.Ennyit a jós tesztről.
2012. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A jósteszt nem ér semmit. Mármint engem becsapott. ! napig szépen erősödött, de a terhességi teszt mindig nega lett. Voltam dokinál, azt mondta, hogy a jóstesztelés csak fölösleges fájdalmat okoz, nem ér semmit. Én azt ajánlom ne higgy neki, várj még 3napot és csinálj inkább rendes Hcg tesztet.
2012. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan pozi a teszt, az problémára utal! Hormonálisra! Nem a teszt a rossz, hanem a szervezet nem működik jól
2012. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm mindenkinek!


Azt hiszem veszek egy terhességi tesztet, és azzal egyértelműen eldől. :-)

2012. ápr. 6. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!