Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esély,...

Szerintetek mennyi az esély, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja lefeküdtünk a barátommal.Nekem a második szex volt. Kicsi volt rá a gumi,de nagy nehezen rátette, egy kis idő múlva abbahagytuk mert nagyon fájt..akkor vettük észre,hogy nincs rajta a gumi..de szex közben kivette,megújjazott, és utána már nem tette vissza..szóval lehet akkor esett le róla a gumi..de ezt nem tudjuk... rá 2 hétre vettünk terhességi tesztet amit nagy izgamunkba elrontottunk..kijött egy nagyon halvány csík,de azt írta,hogy ha halvány, akkor érvénytelen a teszt..vettünk egy másik fajtát,egy jobbat,drágább is volt..az egyértelműen egy csíkot mutatott ki.. rá 2 hétre megjött...6-7 napos volt,mint mindig..szóval ha most teherbe estem,akkor már 1 hónapos elmúlt..akkor már lennének jelei ? Leírnátok konkrétan hogy milyen jelek lennének ? Kérlek normális válaszokat...lehet már csak bebeszélem magamnak..de nagyon idegesít a dolog.. köszönöm előre is a válaszokat.
2012. ápr. 29. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?gumi nélkül utána folytattátok?

1. jobb lenne szex közben/helyett megkeresni azt a gumit, hogy hova tűnt, ha nem találod ne szexelj... ?!?!?

2. olvasd el alaposabban azt a tesztet. egy csík az negatív. csak azt jelzi, hogy működött a teszt.

3.a menstruáció megléte nem zárja ki a tényt, hogy terhes vagy.

A terhességnek jele nem feltétlenül van.

2012. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A menstruáció megléte pont hogy kizárja a terhességet!!!!!

A teszt nega,meg is jött(és itt a kulcsszó a NORMÁLISAN,és a MINT MINDIG!!!!!),tehát fizikai képtelenség hogy terhes legyél!

Egyébként az ilyen kérdések alapja a túlzott pánik ami a tudatlanságból fakad!(ezzel nem bántani akarlak Kérdező,és ami nem baj,nem születik senki lepedőakrobatának és nőgyógyásznak vagy szexológusnak sem)De nem ártana ha tényleg szexelés előtt átvennétek az "írott és íratlan szabályokat",hogy mikor,milyen esetben mi történik és mit kell csinálni ha (neadjisten) baj van!


Gyorstalpaló ha érdekel:

Egy rendszeres ciklusnál(a mensid első napjától az kövi mensi napjáig számoljuk) menstruáció előtt 12-16 nappal van peteérése egy nőnek átlagosan!Ebben az időben célszerű,vagy nem szexelni,vagy rendesen védekezni!Persze ez nem azt jelenti hogy máskor nem lehet peteérésed,de annak száma elenyésző!

Az előváladék tartalmaz bizonyos mennyiségű spermát(az ejakuláció kb 6 milliót,az előváladék pár százezret)!


Védekezés:gumi,fogamzásgátló,kúp,síkosító meg isten tudja mik vannak már a piacon!

Ezek közül egyik sem nyújt 100%-ot!!!!!!(Tehát ha fogamzásgátlót szedsz,azért nem kell hogy beléd durranjon)

Ha megtörténik a baj(kiszakad a gumi,elfelejtett tabletta,stb stb...)akkor irány a dokibácsi,azonnal vagy rögtön másnap(!!!!!!!),felír neked 72 órás tablettát(ami értelem szerűen azért 72 órás mert 72 órán belül be kell szedni)beveszed és várod hogy megjöjjön!

!ÁM,nem úgy osztogatják mint a cukrot,vényköteles,gyönyörű szép ára van(5-6ezer forint)és iszonyatos hormonbomba a szervezetnek!Tehát 2 hetente nem eheted ész nélkül!

Az abortusz nem egy lányálom,szépeket lehet olvasni róla...gondolom álmaidban sem szeretnéd tehát csak okosan!;)



Ha van kérdésed nyugodtan írj privit is,válaszolok szívesen!

Szép napot!

2012. ápr. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) első válaszoló: sötét volt és már csak akkor vettük észre hogy nincs rajta gumi,amikor már abbahagytuk..Második válaszoló: köszönöm szépen a válaszod.:)
2012. ápr. 30. 08:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok...másodiknak kérdés:sose hallottál még olyat, hogy valaki menstruál terhesen? mert én hallottam. ez tény. alapvetően és az esetek nagy részében persze a menstruáció kimarad terhesség alatt, de kivételek mindig vannak. Bocsi az offért.

Valószínűleg tényleg nem vagy terhes :)

2012. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 vagyok!

Első:Nem,nem létezik MENSTRUÁCIÓ terhesség alatt!KIZÁRT!

Terhesség alatti vérzés előfordul,de az állaga,a színe,a mennyisége teljesen más!Kevesebb,barnább,egy két napos!

Ez NEM MENSTRUÁCIÓ!


Találtam egy cikket is hozzá!

[link]

2012. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!