Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyógyszer abbahagyását...

A gyógyszer abbahagyását követően tényleg megnő az esély a teherbe esésre?

Figyelt kérdés
Azt már tudom,hogy három hónapot felesleges várni,én február 14.én abbahagytam a gyógyszer szedését,17.én megbetegedtem 20.án elmult,22.én elkellett volna kezdenem a gyógyszer szedését,de abbahagytam,és most 27.-től egészen március 2.áig rendszeres nemi életet éltünk párommal.. Szerintetek lehet,hogy teherbe fogok esni?? nagyon izgulok,és reménykedem benne!!!
2012. márc. 3. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt senki nem garantálhatja neked biztosra,de mivel nem védekeztek-így:igen,persze,hogy teherbe eshetsz. de az is lehet,hogy csak hónapok múlva jón össze..! nekem a tabletta elhagyása után a 2.hónapba jött össze mindkétszer.
2012. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nő meg az esély, de nem is csökken. Szóval , gyógyszer abbahagyása után is lehet 1 hónappal meg 3 évvel később teherbe esni.Más körülményektől függ jobban. (pl. méh, petevezeték "jó" működése)
2012. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg nagyobb ilyenkor az esély. Nekem több ismerősömnek is így sikerült a baba. Az egyiknek kapásból ikrei lesznek!

A másik lehetőség pedig az, hogy cisztád lesz, ez is gyakori közvetlen a gyógyszer abbahagyása után. Van akinek baba lesz belőle, van akinek meg ciszta. Sajnos én nálam az utóbbi volt...Baba meg még mindig nem akar sikerülni.

2012. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Uhhh...hát ezt nagyon szomorúan hallom...remélem mihamarabb felépülsz belőle!! én triregolt szedtem egyszer 4évig,aztán abbahagytam 1évre,most legutóbb szeptemberben kezdtem el,és most februárban hagytam abba..akkor amikor sokáig szedtem,utána semmi nem változott a menstruációm is maradt a megszokott időpontban,csak annyi,hogy nemvoltam védett.. és nagyon remélem,hogy én abba a kategóriába tartozom,aki hiphop teherbe fog esni,mert bevallom félek tőle,hogy valami baj lessz..:S:S
2012. márc. 3. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm a gyógyszer abbahagyása után rögtön teherbe esett.
2012. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én is tri-regolt szedtem,tavaly februárban hagytam abba, másképp védekeztünk,hogy teljen el néhány hónap,mivel már túl voltam egy spontán vetélésen.Aztán júniusban egyszer csak nem jött meg:-)Most 38 hetes kismama vagyok,és szerintem ha nem védekeztünk volna,szinte azonnal sikerült volna a baba!!Szorítok nektek,hogy mielőbb sikerüljön,és mihamarabb legyen pozitív a teszted!!!!!Üdv:Tamy
2012. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a jókivánságokat,és kivánom hogy Neked is gyönyörű és egészséges kisbabád szülessen!!!!!!! :)
2012. márc. 3. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:

19:14 es válaszolónak ajánlanám ezt az oldalt: [link]


Egyébként a gyógyszer abba hagyása után 3. hónapban lettem terhes. :) Azóta 1 éves a csöpp.


Sok sikert.

2012. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!