Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mától egy hétig van rá esély,...

Mától egy hétig van rá esély, hogy teherbe essek. Tipp?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát,bár tudom,ha nagyon akarjuk akkor nem jön.Mégis olyan tippeket szeretnék kérni tőletek,ami nektek bejött. :) Köszönöm.

2012. ápr. 22. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy hét az tényleg nagyon tág, de ha ennél pontosabban nem tudod, mikor ovulálsz, akkor érdemes 2 naponta szeretkezni, utána fekve maradni, esetleg gyertyázni. (Én az első kettővel így lettem terhes.) Jó, ha van orgazmusod, mert az orgazmus jó XD, meg azt állítják sokan, hogy akkor a méh pulzálása jelentősen segít a kiskatonáknak. Hirtelen ennyi.

Ja, és rajtad múlik, hogy ne legyen "munka szaga". Ne kocogtasd az órádat, hogy "apukám idő van, most kell kufircolni". :D Csak szeretkezzetek, mintha csak a vágy hajtana. ;)

2012. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Törölték a válaszomat?

Jééé!

Csak az enyémet?

Van ilyen?

Mekkora!!

:D

2012. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!