Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy más lehet...

Terhes lehetek vagy más lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már több mint két hónapja nem jön meg nemvoltam dokinál mert szokott ilyen lenni csináltam pár hete tesztet negatív lett most viszont elkezdett nagyon érzékeny lenni a mellbimbom sűrűn járok pisilni;folyásom is van fehér és sok.. ünnepek után megyek orvoshoz...
2012. ápr. 29. 18:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Néha szurkál a hasa is de nem érzem hogy megjönne..
2012. ápr. 29. 18:19
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínű hogy terhes vagy! Gyorsan vegyél egy tesztet!:)
2012. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hu jó lenne ..az a baj hogy volt már olyan hogy késett , két hónapot dee nem ennyit ez már több és akkor nem fájt a mellém se
2012. ápr. 29. 18:33
 4/13 anonim ***** válasza:
biztos valahol tudsz venni tesztet! Én nem bírnék vele várni, azonnal,megcsinálnám!:)
2012. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megírom mindenképp az eredményem szurkoljatok !!!!! remélem nem fogok csalodni ...
2012. ápr. 29. 18:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Oké! Remélem nem csalódtok! Ha a mellbimbód érzékeny, van folyásod is, szerintem tuti! Annyira szeretném ha nem csalódnátok!:))))
2012. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszi :))
2012. ápr. 29. 19:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért ne éld bele magad, mert annál rosszabb lesz!

Szerintem is mindenképp menj orvoshoz, mert nem jó, hogy már kétszer kimaradt a menstruációd. Ha már több, mint 2 hónapja terhes lennél és pár hete csináltál tesztet, az már kimutatta volna. Ezek a tünetek meg nem csak terhességre utalnak, lehetnek csak pszichések is, amiért szeretnéd a babát.

De én is kívánom, hogy mielőbb összejöjjön! :)

2012. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy akkor még nem voltam terhes, amúgy pszichés nem lehet mert én nem hőmérőzöm magam nem veszek óvu tesztet úgy vagyok vele hogy ha összejön örülök ha nem majd összefog. köszi a választ !!!!
2012. ápr. 30. 08:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? pozitív?
2012. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!