Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Aktus után 10 nappal csináltam tesztet negatív lett. A menstruációm még nem állt be , de most rendesen megjött. Még vasárnap reggel csinálok egy tesztet. Mennyi esélye van, hogy mégis terhes vagyok ?

2012. ápr. 26. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
aktus utáni 14. napon csinálj még egy tesztet!
2012. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
védekezés nélkül sok esély van...
2012. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha megjött utána, akkor 0%.
2012. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

"Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű, a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki!"



EZ AZ ELSŐ mondat a kérdéskiírásnál kéremszépen. AZ ELSŐ!

2012. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, a tesztet mindenképp megcsinálom még egyszer.

és, szerintem ez a oldal nem azért van, hogy másokba hogyan tudsz belekötni, hanem hogy NORMÁLIS választ adj a kérdésekre. ha úgy tartja kedvem még 20x felteszem ezt a kérdést..köszi puszi. ;)

2012. ápr. 26. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom baj van a szövegértelmezéseddel. A másik válaszoló nem azt írta, hogy már feltetted korábban ezt a kérdést, hanem azt, hogy nem jó kategóriába tetted...

Amúgy meg felteheted még 20-szor, a moderátorok úgy is törlik, mert benne van a szabályzatban, hogy ne kérdezd meg többször ugyanazt.


A kérdésedre válaszolva, az aktus utáni 10 nap nem túl sok idő, minimum 2 hetet kellene utána várni, hogy biztosat mutasson. Mivel mondjuk az aktus utáni 2. nap is foganhat így a baba, akkor viszont még csak 8 napja történt a megtermékenyülés, amit a teszt még nem tud kimutatni. Viszont azt írtad, hogy rendesen megjött, így pedig szinte biztos, hogy nem vagy terhes.

2012. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de azóta modik,ügyesen áthelyezték a kérdést. Legalább végzik amit kell.
2012. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!