Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ELEVIT-től tényleg hízunk?

Az ELEVIT-től tényleg hízunk?

Figyelt kérdés
Terhességre készülök, és Elevitet szedek. Híztam az elmúlt hetekben, de eszek is rendesen, emiatt nem is csodálkozom. De azt olvasom egyre több helyen, hogy az Elevit "hízlal". Igaz lehet ez?
2008. ápr. 19. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam hizékony, 59 kg voltam 3 éven át, aztán a 12 héttől szedem az Elevitet és 4 kgt hiztam, igaz farkasétvágyam van, sajnos.

19 hetes kismami

2008. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Miért nem értitek meg,hogy egyetlen bogyótól sem lehet hízni,ha nem esztek ész nélkül???

De ha valakinek ez sikerül kalóriabevitel nélkül is hízni,annak gratulálok.Az szedje a bogyót,és ne költsön kajára feleslegesen.Az étvágyat minden olyan multivitamin növeli,amiben valósan megtalálható az a vitamin és ásványianyagmennyiség,amit feltüntetnek rajta.

De minek elkezdeni szedni az elevitet a harmadik hónap végén????Ezt a tervezett terhesség előtti hónapokban kell elkezdeni,és a 12-ik hétig ajánlatos mindennap szedni,mert addig alakulna ki a baba fontosabb szervei,idegrendszere.

Ha már addig kialakul bármilyen fogyatékosság,akkor utána felesleges a szedése.

Én félidőig mindennap szedtem,utána már sak minden másnap mindhárom gyerekemmel.És nem híztam tőle semennyit,csak amit maga a terhesség indokolt.

2008. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!