Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ELEVIT-től tényleg hízunk?

Az ELEVIT-től tényleg hízunk?

Figyelt kérdés
Terhességre készülök, és Elevitet szedek. Híztam az elmúlt hetekben, de eszek is rendesen, emiatt nem is csodálkozom. De azt olvasom egyre több helyen, hogy az Elevit "hízlal". Igaz lehet ez?
2008. ápr. 19. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A baba hízik tőle, nem az kismama. De ez sem igaz mindenkire :o)
2008. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is híztam tőle. A vitaminok hatására nő az ember étvágya:-))))))

Én most gravidát próbálom ki. De ebből sem eszem minden nap hanem heti 3 szem. Az elevitnél is szerintem ha heti 2-3 szemet ettem volna kkor nem indulok hízásnak. Persze mindenkinek máshogy reagál a szevzetete a vitaminokra:DDD

2008. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
talán egy kevest igen,
2008. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha hízol az nem a tabitól van,hanem mert többet eszel.

Kalóriabevitel nélkül nem lehet hízni semmilyen bogyótól.

Lehet,hogy jobb az étvágyad,mert az elevit tele van vitaminokkal,ásványi anyagokkal.

De,ha odafigyelsz a táplálkozásodra,nem hízol el tőle az biztos.Én félidőig mindhárom gyerekemmel naponta szedtem,utána már csak másnaponta.


Sok sikert a babaprojekthez.

2008. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen, Megnő az étvágyunk...de ez van, valamit valamiért.
2008. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem híztam tőle. Most vagyok 28 hetes és eddig 6 kg-t híztam, de az is csak a pocimon látszik meg.
2008. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen,lehet tőle hízni,mert étvágyat csinál. De vannak kivételek.
2008. ápr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ami igaz, az igaz, tényleg meghozza az ember étvágyát. Én 2 hónapig szedtam potyára és simán felkúszott 4-5 kg.
2008. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1 honapja hagytam abba a fogamzásgátlót és egyböl elkezdtem szedni az elevitet és pár kg magamra is szedtem ugyhogy lehet át fogok térni másik vitaminra!

2008. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha hajlamos vagy a hízásra, bármilyeb vitamint szedhetsz, valószínű hízni fogsz.valóban étvágyat csinál. DE ha nem vagy hízékony szedhetsz bármit :D


so sikert a babához

2008. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!