Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom, tüneteim...

Péntekre nem várom, tüneteim is voltak, hányinger, gyakori psilés, mellfájdalom. Ezek most elmúltak és úgy érzem, hogy görcsöl a petefészkem, illetve fáj a derekam! Folyásom nincs! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen korán még nem lehet terhességi tüneted ennyire erősen. Máskor már van 4 nappal előre folyásod? Ha igen, és ennek ellenére holnap-holnapután is száraz vagy, akkor lehet baba.
2009. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban 5 napot késett, minden tünetet produkáltam, mert annyira szerettem volna, de sajnos mégsem lett. Ennyire előre pedig szerintem sem érezhetnénk meg. Túl korainak tartom, de ha türelmetlen vagy, vegyél egy tesztet, és kiderül. (bár sztem még negatív lenne)
2009. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyen korán nem lehetnek terhességi tüneteid. várd meg a pénteket, akkor egy teszt, ha negatív, akkor 3-4 naponta újabb teszt, amíg meg nem jön... és pokoli sok türelem...
2009. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!