Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt, hányinger,...

Pozitív teszt, hányinger, kávé undor, émelygés, mellfájdalom, még is megjött, mi lehet?

Figyelt kérdés
mind ezek mellett 4 nappal előbb is jött meg mint kellett volna, kicsit görcsölget, de élénk piros, nem darabos, és most nem tudom mi van. 4 éve nem jön össze, és lehet hogy most sem?
2008. júl. 6. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

most minél előbb jelenj meg az orvosnál, nem kellmegvárni amíg elmúlik teljesen...nyugodj meg összejöhetett,mert sok nő akár végigmenstruálja a terhességét, de gyakorian fordul elő a harmadik hónapig..van aki ezért nem veszi észre.

Ha nem darabos és nincs késszúrás érzés akkor nem hinném hogy gond van...viszont ismételd meg a tesztet..értem, hogy pozitív, de nem tudom hogy mensi előtt hgy a bánatba mutatta ki.

Remélem baba van, de sajnos a teszt a cisztát is kimutatja, de szerintem megnyugodhatsz, mert akkor nem lenne gond a kávé..csak türelem és odafigyelés kell, meg egy doki!!!

Nem akarlak ijesztgetni holmi cisztával, csak leírtam a lehetőségeket..és úgy gondolom épp ideje orvosi gyógyszeres segítséget kapnod, ha 4 éve próbálkozol!

Na meg a párod is mehetne egy komplex vizsgálatra,ha esetleg most sincs baba.

Mondom én remélem sikerült, de én két év után csak hormonkezelés árán kaphatta vissza a női mivoltomat-addig nem voltpeteérésem.

vigyázz magadra és ne aggódj!

2008. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már túl vagyunk egy teljes kivizsgáláson a kaáliban, ahol azt mondták minden ok mindkettőnkkel, és 3 hónapja voltam ciszta műtéten is... ezeken már sajnos túl vagyunk, de valamiért nem akar jönni az a baba... :(
2008. júl. 6. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nem lehet most cisztád és renben vagy és van peteérésed, akkor most jött össze!

Én akkor is csinálnék egy tesztet a helyedben, de addigra kell legyen időpontod a dokihoz, mert mielőbb menned kell..a vérzést mindig tisztázni kell terhesség alatt, de az lehet amit előbbi válaszomban írtam, hogy egyszerűen megjött, de az nem baj.

Nagyon drukkolok neked....remélem a következő teszt is pozitív és azzal mehetsz a dokihoz!

2008. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy ismerősömnek jött meg terhesség alatt, ettől még simán lehetsz terhes! Ha meg mégsem, akkor lassan össze fog jönni!!!!



Dia


Ui: A tesztnek elég kicsi a tévedési faktora!!!:) Remélem, hogy van pocaklakód!

2008. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van aki 3-4 hónapig még mensizik, pedig babát vár, de azért irány a doki s.o.s!

Remélem sikerül!!!!!!

2008. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vége a vérzésnek, teszteltem, de negatív. Megszünt a kávé undor, a hányinger, gondolom szép lassan majd a többi tünet is, mert ezek szerint nincs baba :((((( szerintetek, próbálkozhatunk ebben a hónapban?
2008. júl. 7. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!