Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esélyem a babára?...

Van még esélyem a babára? Nagyon szeretném, de a ma reggeli x-epil nega

Figyelt kérdés

29-ra nem várom, de azért teszteltem előtt, mert furi dolgokat érzek magamon. Tegnap reggel vissza kellet rohanjak induláskor, mert hánynom kellett, ma is így keltem, de megettem egy cerbonát és kicsit jobb lett. Folyamatosan fáj jobb oldalon a petefészkem, néha beleszúr a méhembe, a cicijeim is fájnak és ami nagyon durván fáj, az a derekam. Folyásom nem igazán van, inkább csak némi vízes meg tegnap volt egy kevés núlós váladék.


Csatlom a görbém.


[link]



Szerintetek van esélyem babóra? Nagyon szeretném


2012. ápr. 26. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A teszthez még korán van, ne idegeskedj. Ha tüneteid vannak, az lehet terhesség, de az is, hogy csak ebbeszéled magadnak.


Minden jót!

2012. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked alapjában nagyon magas a hőd!nincs valami probléma hormonálisan??Általában pajzsmirígy problémával szokott ilyen magas lenni.Persze az 50% esély meg van arra hogy terhes vagy!A hányós tünet az még nagyon korai!

Azért Én szurkolok hogy baba legyen!Tesztelni szerintem csak a nem várt után tesztelj!

2012. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nem várt napján tesztelj egyet akkor már biztos fog mutatni valamit ( ez függ a teszt érzékenységétől is )! Addig viszont nyugalom és kitartás!
2012. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges kimaradt menstruáció előtt tesztelni. Egyrészt mert ha van terhesség sem biztos, hogy kimutatja, másrészt mert előfordul, hogy pozitív aztán mégis megjön a menstruáció. A nők jó részénél a kimaradt menstruáció napján sem mutat még semmit a teszt. Nekem volt,hogy kimaradás után kilenc nappal lett csak pozitív tesztem. Kár stresszelned magad ilyenkor. Várd meg amíg kimarad és akkor ha negatív, három naponként tesztelj. Tudom, hogy amikor nagyon várja az ember a babát akkor szeretné minél előbb tudni, de ez az, amit nem lehet sürgetni.
2012. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A hőmet hüvelyben mérem, azért ilyen magas, nincs baj a pajzsmiriggyel. akkor még van esélyem szerintetek ugye? vegyek Amazon tesztet?
2012. ápr. 26. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:

szia! A görbéd bíztató!

viszont túl korán teszteltél szerintem.

várd meg a kimaradt! mensidet :D

2012. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!