Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem? Napok óta a...

Van esélyem? Napok óta a reggeli hőm 36,6, és a nappalik 37-37,1.

Figyelt kérdés
Egy picit érzékenyek a melleim és kicsit nagyobbak,de lehet hogy csak a nem várt menses teszi,időközönként vannak mensis érzéseim,valamint hidegrázás,mintha lázas lennék,és a 22. napon vagyok.
2009. febr. 19. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:

én úgy tudom a reggeli hőt kell nézni, nappal mindenkinek feljebbkúszik az érték! És ha a reggeli hődet nézzük akkor az elég alacsonynak tünik, habár az alaphödet az nem tudom...

szerintem csak reggel mérjed, a napközi mérés csak bezavarhat!

Nincs hőgörbéd?

2009. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esélyed nyilván van,de egyértelműen biztosat még a gyanús jelek ellenére sem lehet kijelenteni.
2009. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! A reggeli hőm általában 35,6-35,9 között szokott lenni és a nappali 36,5 körül,de azt mondjátok ez nem számít.
2009. febr. 19. 11:48
 4/9 anonim ***** válasza:

első vagyok! azért kérdeztem csak hogy mennyi az alaphőd, hogy mihez viszonyitsuk a reggeli 36,6-ot! de ha ilyen alacsony az alaphőd akkor jó!

Nekem pl alapban 36,4 szokott lenni, és ovuláció után nekem a 36,6 az alacsony lenne....

Mikorra nem várod a mezeszed?

2009. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
25.-re.
2009. febr. 19. 12:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 26-ra nem várom :), és inszemináció után vagyok.

2009. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Harmadik leánynak!Nagyon sok sikert,remélem sikerülni fog!:))
2009. febr. 19. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Hát a nappali hőt valóban felesleges nézned mert a reggeli számít. Pl. ha én a reggeli hőmet nézném akkor mindig azt hihetném, hogy babát várok mert nekem a nappali hőm folyamatosan évek óta 37,5 ez alá nem nagyon szokott menni.

De egyébként mindenkinek van esélye, és tudom miről beszélsz mert én is folyamatosan a tüneteket figyelem magamon, de én úgy gondolom, hogy ha más észere vette magán akkor ha eljön az ideje én is észre fogom. Csak ez a várakozás...ez szörnyű

2009. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi! Neked is sok sikert! A hőm. most 36,8 már négy napja, de ennél fentebb kell még mennie, mert minden hónapban ennyi szokott lenni.

Harmadik leányka

2009. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!