Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 8-és-9 voltam együtt a...

Ha 8-és-9 voltam együtt a párommal akko ha ma tesztelek lehet pozitiv? Vagy inkább 7 vagy 8-áncsináljak? Akkor már kimutatja? A többi lent.

Figyelt kérdés
Ha babásvagyok :9 Akkor kb hány hetes terhes lehetek?Lehetnek már tünetek pár napja eléggé feszült,ideges vagyok de nema baba miatt Ő-t várnám:) Hanem ugy általába:S lehet ez a terhesség tünete?

2012. ápr. 25. 16:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Rendbeeen:)
2012. ápr. 25. 16:41
 12/15 anonim ***** válasza:

szia! Nekem 11-én volt peteérésem, pont ma két hete :)

3 napja már pozit tesztelek, és egyre erősödik hál'istennek! (lekopogom, erősödjön csak)

Ma vagyok pont 4 hetes terhes, a kisbabó meg a fogantatástól számítva 2 hetes ! :) Már kimutatja a teszt akár délutániból is!

Drukkolok!!!

2012. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy babas,nagyjabol 28 naposak a ciklusaid es te a paroddal a menstruacio utan 1-2 nappal voltal egyutt,akkor meg peteeresed sem volt!
2012. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne peteérése..nekem is s 7. napon volt...és tudok olyat, hogy akkor lett terhes...
2012. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
lehet megvárom a 7ét utána teszt:)Ezekben a napokban lehetnek tünetek?.Köszönöm a válaszokat:) jujjjjjjj aki babás annak gratulálooook:))) puszii
2012. ápr. 26. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!