Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 8-és-9 voltam együtt a...

Ha 8-és-9 voltam együtt a párommal akko ha ma tesztelek lehet pozitiv? Vagy inkább 7 vagy 8-áncsináljak? Akkor már kimutatja? A többi lent.

Figyelt kérdés
Ha babásvagyok :9 Akkor kb hány hetes terhes lehetek?Lehetnek már tünetek pár napja eléggé feszült,ideges vagyok de nema baba miatt Ő-t várnám:) Hanem ugy általába:S lehet ez a terhesség tünete?

2012. ápr. 25. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menzeszed első napja? ez alapján tudjuk kiszámolni, hogy most hány hetes lehetsz, ha baba van. És mikor kellene (nem) megjönnie?
2012. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
huu kb 1-2- vagy -3 án:S:$
2012. ápr. 25. 16:10
 3/15 anonim ***** válasza:
Mármint mi van az 1-jéval vagy 2-val, 3-val? Akkor volt az utolsó mensid vagy majd májusban akkor kellene megjönnie?
2012. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja, és hány naposak a ciklusaid?
2012. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1-2-3 jött meg kb és 8-ig tartott de akor már ici pici barna volt 9 már semmi nem volt és 8-án 9 -én voltam eggyütt a párommal.nem volt baba tervezve de lehet h becsuzhatott.Ebbben az esetben megtartom :)Tehát m tesztelhetek?vagy 7-8 (májusba) teszteljek?
2012. ápr. 25. 16:18
 6/15 anonim ***** válasza:

Értem. Tekintve, hogy már 2 hét eltelt az együttlét óta, megpróbálkozhatsz a teszteléssel, de még nem biztos, hogy pozitív lesz, ha baba van.

Még mindig nem írtad, hogy mikor kellene megjönnie a következő menstruációdnak. Ha 28 napos ciklusaid vannak, akkor ugye pár nap múlva, én ebben az esetben megvárnám a menzesz napját a teszteléssel.

2012. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a hnqap elején kéne bárvnekemnem rendszeres. tehát késik pár napot vagy hamarabb.
2012. ápr. 25. 16:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a hétvégén lehet hogy ellőnék egy tesztet. Reggeli első vizeletet használj, és ha tudsz, akkor 10-es érzékenységű tesztet vegyél, ez mutatja ki a legkorábban a terhességet. Ha esetleg negatív, akkor várj még pár napot, és ha nem jön meg, akkor tesztelj megint.
2012. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
rendben :)köszönöm szépen a válaszokat:9 jujjj uugy izguloook:)
2012. ápr. 25. 16:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett az eredmény!
2012. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!