Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Lehetséges hogy terhes vagyok? 11. -én volt a peteérésem és együtt is voltam a párommal?

Figyelt kérdés
28-as a ciklusom de van mikor pár napot(1-3 napot eltér).Azóta derékfájás föleg ha hajolok.Szorodás a petefészeknél.Kétszer elég kemény volt de csak párperces.Fáradékonyság.Szeretnénk már gyereket.Folyásom inkább fehér.Ma reggel már ugy keltem hogy megfog jönni mert éreztem is.De nem ma kellene megjönnie hanem 26.án.Válaszokat elöre is köszönöm.27L

2012. ápr. 24. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is 26-ára nem vátam és már van egy halvány pozitív tesztem , de tünetem semmi.
2012. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, az is hogy terhes vagy és az is hogy nem. Tesztelj és megtudod!
2012. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsönek is gratulálok neked:)Reménykedem nekem is összejön.Nekem inkább a derékfájás a tünetem.De az hogy tegnap ugy feküdtem le hogy mára megjön,eléggé érdekes volt.Ilyen nem volt még.De ezt már éreztem ezelött hét elején is.De volt olyan is hogy mikor elég keményen szúrt a petefészeknél.De azt ugy gondoltam talán a baba az.De a tesztel él még várok kitudja megint csak játszik a szervezetem megint.Remélem most nem :)
2012. ápr. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!