Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lesz peteérésem, mikor...

Mikor lesz peteérésem, mikor legyünk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az én sztorim elég hosszú:

!hónapja próbálkozunk a menszim nagyon változó mindig megjön de ált. 33 napra és 5 napig tart.Régen 28napos ciklusaim voltak rengeteget idegeskedek(munkámból kifolyólag és építkezünk is ez is rá segít).

Előző héten voltam a dokimnál megvizsgált minden rossz dolgot kizártunk ami okozhatja a menszim kitolását(daganat,méhen kívüli terhesség,ciszta).Volt hüvelyi uh-m hasi és volt BHCG vérvételem is.

Abban egyeztünk még egy hónap sima próba és utánna avatkozik be ő.

Így most még próbálkoznánk még.

14.jött meg a menszim mint írtam 5 napig tartott most rendesen 28.napra megjött!!!

Mikor próbálkozzunk,milyen időközönként,esetleg jó tanács?


Köszi:Lotti


2012. ápr. 21. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben biztosra mennék és a 10,12,14,16,18 napokon kétnaponta szexelnék!!!!!
2012. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!