Jelezhet valamit?

Figyelt kérdés
Eddig fájt minden nap a derekam.Holnapra kellet volna megjönnie erre ma jött meg.Görcsökkel.De csak a WC papiron.A görcsök elmultak és csak a két petefészkemnél érzek kisebb fájdalmat.A höm 37,1.Válaszokat elöre köszönöm.27N

2012. ápr. 25. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A dokim szerint ha vannak gorcsok az nem tul jo:(remélem neked másként lessz:)
2012. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de valami nem tiszta. Most megjött, vagy csak pisilés után a WC papíron van pár csepp vér? Mert, ha az utóbbi igaz, akkor nem jött még meg. Ha pedig csak pár csepp vér jön, akkor holnap tesztelhetsz.
2012. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megjönni megjött de nem olyan mint szokott.Nem is vöröses mint szokott most világosabb,és nem ugy görcsölök ahogy szoktam.Ahogy megjön egyböl görcsölésel 2 napig.De most nem igy érzek.Csak a petefészkeim érzem.Föleg a baloldalit.Kevesebb is jön mint szokott.
2012. ápr. 25. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Azóta teszteltél vagy rendesen megjött?
2012. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta megvan.Csak az zavar hogy a höm meg nem akar lemenni.Már a 3. napja 37 felett van.Meg a petefészkem szúrkál.Meg minden nap több mint 1 hete reggel ugy kelek fel hogy a párom mindig mondja hogy megint tiszta nedves az ágy.Pedig nincs melegem.Nem értem mit jelent remélem nem betegség.
2012. ápr. 27. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Én biztos, ami biztos ellőnék egy tesztet. Ha negatív, akkor lehet, hogy valami fertőzés lappang benned.
2012. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Azóta el is múlt a menszeszem.Ma már alig van.Vagy is nincs is.Pedig 5 napig szokott tartani.A höm még mindig fent van 37 felett.Most más tünetem nincs is.A párommal ugy vagyunk hogy bármi lehet.Tesztel még várunk.szerintetek??
2012. ápr. 28. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már nyugodtan tesztelhetnél. Elég biztató a dolog.
2012. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!