Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeznek a terhesség...

Mikor jelentkeznek a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés
e hónap 22-én voltunk együtt a párommal és nem szeretnénk babát és 25-én vagyis ma kell,hogy megjöjjön!Cukorbeteg vagyok és gumival védekeztünk,de az teljesen elszakadt és párom belém ment!Fájnak a lábaim és a közérzetem is olyan érdekes és álmos vagyok!Szerintetek lehetek terhes?Mivel cukorbeteg vagyok nem vehetek esemény utáni tablettát és fogamzásgátlót sem mert az inzulinnal együtt nem is hatna!

2012. ápr. 25. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy. 22-én már rég túlvagy a peteérésen, de ha nagyon izgulsz akkor vegyél egy tesztet és meg fogsz nyugodni.
2012. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem törvényszerű a középidős peteérés. Nekem ebben a hónapban a ciklusom 24-25. napján volt ovum a 30. napos ciklusomban. A 25. ciklusnap +14 nap így jött ki a mensim. Vagyis a mai nap. Ilyenkor nem akkor jön meg, amikor meg kéne, hanem a peteéréshez kell hozzáadni 14et. Nekem nem jött meg, és pozit teszteltem tegnap is meg ma is.

Úgyhogy nem elkeseríteni akarlak, de lehetséges ilyenkor is teherbe esni.

Ha most estél esetleg teherbe, akkor csak kb 12-14 nap múlva fogja kimutatni a terhességi teszt,ilyenkor még tünetek sem lehetnek nagyon.

2012. ápr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

A 3.hétben éreztem,hogy szörnyen ég a gyomrom,és fulladozva vettem a levegőt néha.A 4.hétben kicsikartam a kisfiamat:( a körmeim beton kemények lettek.Egyszer mondtam apának,hogy hagyjon békén,mert megfog jönni és nem vagyok fullos hangulatban,de nem jött meg:D

Hát a tünet ennyi volt amit nem is írtam a terhesség számlájára egészen addig amíg meg nem csináltam a tesztet.Most vagyoka 6.hétben és nagyon nagyon pisilős vagyok,és egyre kevésbé bírom elviselni a hőn imádott kávémat.:( De nem baj!:)D

2012. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi rá az esély,hogy terhes vagy! Várj 2-3 napot mivel inzulinos vagy előfordulhat ,hogy késik a mensesed! Ha 2-3 nap múlva sem jön meg csinálj egy tesztet bár az még nem hiszem,hogy fog mutatni bármit is mivel még nagyon korai terhesség lenne! Nem tudom az okát amiért még nem akarsz babát,de ha esetleg a cukorbetegség miatt akkor nincs miért aggódni a mai fejlett orvostudomány mellett a cukor betegek is szép egészséges babákat hoznak a világra,csak jóval nagyobb odafigyelés mellett!
2012. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!