Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély hogy útban van a baba?

Van esély hogy útban van a baba?

Figyelt kérdés
9 év után hagytam abba a fogamzásgátlót, férjemmel babát szeretnénk. Utolsó mensim időpontjának kezdete március 30. volt. Ápr. 27. kell majd megjönnie. Múlt héten néhány napig volt mintha megkönne érzés, tegnap óta meg érzékenyek mell bimbóim. Szerintetek van remény rá, h. bab van a dologban nem pedig más? Tudom a legjobb az lenne, ha megvárná a jövő hetet, és tesztelnék, de az még messze van, ha reménykedik az ember.

2012. ápr. 17. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én azt mondom légy türelmes, és várj még. Minden esély megvan rá, hogy babóca legyen. De most ne tégy még semmilyen elhamarkodott döntést,(tesztre gondolok), mert még ilyenkor sztem negatívot mutatna. Tudom, hogy nehéz kivárni a mensi idejét, de megéri...

Azon a héten amikor nekem is meg kellett volna jönnie, szokásos mensi tüneteim voltak, hasgörcs, mellfeszkó, robbanékonyság, na gondoltam már megint nem jött össze, és teltek napok, a bizonytalanságban míg nem a nem várt napján pozit teszteltem. Nyugi és hidd el, hogy ha jönni akar, akkor már ott van benned! Sok kitartást, és szerencsét.

7hkm

2012. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a fogamzásgátló abbahagyása után 3 hónappal jött össze. Sok sikert, de légy türelmes. Előbb utóbb sikerül, meg jobb ha pihen a szervezet fogamzásgátló után.

19hkm

2012. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyél turelmes:)
2012. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem a "megjön" érzés az ovulációd lehetett, a cicid meg lehet érzékeny akár a baba miatti hormonok miatt is. DE! LEhet h a szervezeted még csak próbálkozik a helyreállással és ez okozza a tüneteket.

De azért persze, simán lehet baba is. Nekünk az első tabi nélküli hónapban összejött. ;) Csak még ne pörgesd rá magad, hogy ne legyél csalódott. Az sokkal rosszabb. :S

2012. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igyekszem nem gondolni rá, bár nehéz. Tesztelni mindenképpen csak akkor fogok, ha meg kell majd jönnie. Elvileg több az esély a pozitívra, ha abba hagyja az ember a gyógyszert, de 3 hónap sem a világ vége, ha arról van szó h. egészséges legyen. Kicsit kattog rajta az agyam azért. :-)
2012. ápr. 17. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem ha márc.30 volt az utolsó mensid első napja, elég fura lenne ha már baba lenne, hiszen elviekben most kellene peteérésednek lennie-ha persze félidőben van neked, nem az elején. de ha az elején, akkor is sztem elég korai lenne, hiszen akkor is csak 3hetes lennél..


amúgy pedig minden esélyetek megvan, nagyon sokaknak pont a gyogyó abbahagyás után egyből összejön, mert sokan ilyenkor termékenyebbek.(barátnőmnél is igy volt, neki a dokija mondta)

sok sikert!

2012. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia Kedves kérdező!!

Nálunk a helyzet ugyanez, márc. 30-án jött meg és 28- án kell megjönnie ( 29 napos rendszeres ciklus). Nagyon szeretnénk kisbabát, meg is tettünk/ teszünk mindent hozzá hogy sikerüljön, 24-én kell tesztelnem először. Remélem pozitív lesz. Majd ird meg hogy nektek sikerült e?? nagyon kíváncsi vagyok !! szép napot :) sok sikert!!! :)

2012. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nagyon korai bármit is kideríteni, szinte lehetetlen, még ha terhes is vagy. De drukkolok:-)

(Nekem a megnövekedett pulzusszám és a nagyon gyors szívverés volt az első tünet kb 3 hetesen. És mivel nem tudtam, hogy ez terhességi tünet, nem is tulajdonítottam neki jelentőséget:-))

2012. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd megírom h. mi a helyzet, de várok mindenképpen 27.-ig. Mióta úgy döntöttünk, h. jöhet a baba, azért reménykedem benne, h. össze jött. Lelkileg nem tudom h. viselném ha kiderülne h. baj van és hosszú hónapokig húzódik a dolog. De gondolom ezzel mindenki így van aki, babát szeretne. Addig meg élvezzük az együtléteket, ha meg új élet fogan belőle, akkor nagyon boldogok leszünk. :)
2012. ápr. 18. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!