Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nalatok mik voltak a terhesseg...

Nalatok mik voltak a terhesseg elso jelei?

Figyelt kérdés
Azok valasza erdekelne, akik nem terveztek babat, es mondjuk tok varatlanul estek teherbe, mert vedekeztek. Hogy derult ki? Es mikor?
2012. ápr. 12. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2012. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy reggel arra ébredtem, hogy iszonyat hányingerem van, émelyegtem, azt hittem valami vírus. Aztán a következő napokban, hetekben?, sokszor megszédültem, maj berontottam egy zöldségeshez mert ha nem ehettem volna almát belehaltam volna. És ez kb. csak 6-7 hetes terhesség volt.
2012. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mi terveztük, de azt a hónapot ki a kartuk hagyni egy műtét miatt - így akkor "védekeztünk" (5-21. nap között együtt sem voltunk), de mint kiderült, a ciklus eleji extra peteérésből jött a manó. :)))) /Amúgy mindig 28 napos ciklusaim voltak, fix középidei peteéréssel./


Nnna, lényeg a lényeg, abban a hónapban nem számítottam rá, a kimaradt menstruáció napján már görcsölgettem tampont is vittem emlékszem, mert tuti biztos voltam benne, hogy meg fog jönni. Aztán amikor aznap már minden erős szagtól hánytam, gyanús lett a dolog, de kizártnak éreztem - 2 napra rá teszteltem erős pozitívat. A hányinger, hányás, kajaundor a 20. hétig velem maradt. :)


36 hetes kismama


/Utóirat: a naptármódszer pontos ciklusok esetén sem ér semmit (esetemben hála Istennek nem ért semmit)! :D/

2012. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én két és fél év meddőség után már teljesen lehetetlennek tartottam, hogy spontán sikerül, így nagyon meglepett.

4 sikertelen inszem után laparoszkópos műtétre készültünk, a dokihoz a mensi után kellett volna elmennem úgy, hogy nem szexeltünk, még esélye se legyen a babának.

Nos, jártam ide meg oda a műtét miatt, nem számoltam, hogy hanyadik napom van. Aztán arra lettem figyelmes, hogy ráz a hideg. Soha nem voltam fázós. Pár nap után délben csináltam tesztet, ami erős pozi lett. Azonnal hívtam a dokim, ő még jobban meg volt lepődve, mint én.

Később jött a szagérzékenység, de az is hamar elmúlt.

Kb 32. nap volt a teszt pozi.

24hkm

2012. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szia!ez pl. nem velem történt hanem sógornőmmel :) kb. 1 évig próbálkoztak nem jött a baba belefárattak nem foglalkoztak már vele főleg azért sem már mert abba az évbe vizsgázott volna szóval arra koncentrált leginkább.2 hónapig szinte észre se vette hogy babás talán csak azt furcsálta hogy a reggeli kávét mindig kihányta.Majd mikor a 3. hónap mensie lett volna akkor volt kb. 9-10 hetes terhes,2x jött meg neki 2 napra ezért elment az orvoshoz és kiderűlt hogy babás :) 36. hetes terhesen vizsgázott le :)
2012. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hu, köszönöm az eddigi válaszokat! nekem semmi más nincsen, csak az, hogy a pulzusomat nagyon érzem mostanság a hasamban. erre az elmúlt 1 hétben figyeltem fel. oké, híztam az elmúlt hónapokban... de semmi más nincsen egyébként, és lehet, hogy csak hülyeségen aggódok. ilyesmi volt bárkinél? amúgy 15.-én szeretkeztem utoljára, és védekeztünk óvszerrel, bár utána nem ellenőriztük le.
2012. ápr. 12. 20:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Rengeteget ettem, semmi más nem tűnt fel. 1 hét alatt 3kg :)

2 gyerekes 20hkm

2012. ápr. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát én most csak a húsvét miatt ettem többet, de minden ünnepkor ezt csinálom... azóta nem tudom. az a baj, hogy most így minden kis apróságra odafigyelek, és beképzelek dolgokat :\
2012. ápr. 13. 11:16
 9/11 anonim válasza:
.émelygés.mensi szerű görcs.rózsaszínes folyás kb félóráiig csak ..hányinger.és alhasi gyenge fájdalom.puffadás
2012. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 beababa25 válasza:
en nem eszek annyit hanem 1 nap rengeteg folyadekot iszok es a budos eletbe nem ittam ennyit.neha erzek furcsa illatokat ami nincs is ott
2012. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!