Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ilyen korai vetélésnél,...

Lehet ilyen korai vetélésnél, hogy még egy hétre rá is halvány pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

5.hét elején vetéltem el. Vagyis z esedékes mensi előtt 1 nappal halvány pozitív lett a teszt, 2 nappal utána pedig vérezni kezdtem(6 napig volt meg, mint a mensi..) De orvos igazolta, hogy terhes vagyok.

MOst csináltam éppen egy tesztet, s még mindig halvány pozitív.

Tudom, hogy lehet több idő, mire kiürül a hcg, de ilyen korai vetélésnél hamarabb, nem? Még nem volt olyan erős sem a 2. csík, amikor elment baba...


2012. ápr. 24. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút belefér. Ha még egy hét múlva is pozitív, akkor viszont vissza kell menni az orvoshoz.
2012. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindenképpen megyek 1 hét múlva. Csak úgy váltunk el, hogy használom az utrogestan-t, aztán 2 hét múlva megtudjuk, ott van e a baba...

Azt nem mondta, hogy teszttel megtudhatom, csak gondoltam, miért ne?

Terhes nem lehetek mégis, ha 9 nappal a nemvárt után még mindig nem erősödött a csík, nem igaz?

2012. ápr. 24. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nekem amikor elvetéltem akkor szintén az 5.hétben voltam és sajna még utána is 1-1,5 hétig pozi volt a teszt. Viszont, ha pár nap múlva is pozi akkor irány a doki és megnézi, hogy miért ilyen még mindig.
2012. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen! Sajnos így van ez!

Ezért van az, hogy nem javasolják a nemvárt előtt a tesztelést, mert ha két csíkos, akkor csak azt mutatja,hogy van HCG a szervezetben, nem azt, hogy baba van :((((

K.

2012. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!