Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ilyen hamar...

Lehetséges, hogy ilyen hamar ilyet érezzek?

Figyelt kérdés

Van egy halvány pozitív tesztem és még két napom a mensiig. Szóval ha baba van esetleg, akkor még nagyon fiatal terhességről beszélünk ugye. Azt érzem, hogyha törökülésben ülök pl rosszul esik előre hajolni, vagy ha ülök, és lehajolok a lábamhoz, kicsit feszít, nyom az alhasam. Nem jó érzés. Mitől van ez?

Lehetséges már így az elején, hogy ilyet érezzek?



2012. ápr. 22. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges,de az is lehet,hogy csak a pozi teszt miatt a tudat alattid működik!Gratulálok!
2012. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ugyanis nekem az előző kapcsolatomban véletlen becsúszott egy nem kívánt terhesség és egyik napról a másikra ájuldozni kezdtem, folyamatosan hányingerem volt és egyfolytában pisilnem kellett vagy ha nem kellett, akkor is ingerem volt rá. Rögtön elmentem orvoshoz, ahol kiderült, hogy alig két hetes terhes vagyok.
2012. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!