Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességtől lehet indulatos...

A terhességtől lehet indulatos az ember?

Figyelt kérdés
olyan vagyok mint1pulyka.+bántok olyant is akit szeretek.
2008. ápr. 19. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Ezalatt a 9 hónap alatt több hormon termelődik benned, mint terhesség nélkül egész életedben. Valóságos hormonbomba vagy, természetes, hogy néha robbansz...
2008. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
...persze! Nem is kicsit! Reszkesssssssssssss környezet! :)
2008. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hisztizem olykor,föleg ha nem tetszik valami.Az elött soha nem voltam ilyen:)Most meg mindig a férjemet szekálom nagyon bujos lettem,és szeretet éhes,hamar meg is sértödöm.14 hetes pócak babás
2008. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hajajjj,hogyne lehetne:(((

Én egy idegzsáva vagyok néha,majd szétvet az ideg sokszor minden ok nélkül.

Mert persze most minden kiömlik,leesik,eltörik.....stb...

szóval néha úgy látom,minden,és mindenki engem akar idegesíteni.

Megpróbálom visszafogni magam amennyire lehetséges,főleg,hogy nem bántsam azokat akiket szeretek.

De a környezetnek is toleránsabbnak kell ilyenkor lennie,nem tehetünk róla,hogy ilyenek vagyunk.


Boldog babavásást.

2008. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet de nem korán ugyértem nem pár hetesen vagy naposan
2008. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!