Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátokk segííteni ebben?...

Tudnátokk segííteni ebben? Menjek-e dokihoz, vagy ne? Kell-e babamegtartó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy halvány pozi tesztem, múlt hónapban pont ugyanekkor, peteérés után 11-12 nappal, lett halvány pozi a tesztem, rá két napra már nega, és megjött :( Most nem szeretnék így járni. Ebben a hónapban kezdtem el a cicka-palástfű-és barátcserje kombinációt inni/szedni. Nem tudom, hogy a hormonjaim milyenek, még sosem néztük a dokimmal. Múlt hónapban azt mondta sajnos van ilyen, hogy valamiért nem marad meg a baba, ha még egyszer előfordul akkor kell kivizsgálni. Lehet anélkül kapni babamegtartó kúpot, hogy tudnánk mennyi a progiszintem? Vagy ez hogy van? Vagy elég lesz a palástfű? Mennyit igyak naponta belőle? Még van két napom a mensiig. Kicsit félek, de próbálok pozitív lenni :) Ki mit javasol?

2012. ápr. 22. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A palástfüvet iszogasd, 1-2 pohárral naponta, nem árthat. De progipótlást csak doki írhat fel receptre, és akinek nincs rá szüksége, az nem jó ha kapja és értelme sincs. Ha nem kevés a progeszteronod, akkor más miatt megy/ment el a baba, szóval ha progit veszel be, az még nem fogja megtartani. Nekem ugyanez volt, beszedtem a progit, a baba ugyanúgy nem maradt meg, de a menszim nem jött meg a progitól, csak mikor abbahagytam és akkor viszont nagyon fájdalmas volt és összevissza zavarta a ciklusomat. Tudom, baromi nehéz, de hagyni kell a természetet dolgozni. Ha el is megy egy baba, annak legtöbbször rajtad kívül álló oka van! Én azza nyugtattam magam, hogy nem szabad türelmetlenkednem, mert inkább legyen egészséges babám pár hónappal később, mint esetleg beteg, de az most azonnal...
2012. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, azóta 2 makkegészséges fiút szültem. :)
2012. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged, szerezz be kecsketejet (100% tiszta kecsketejet, ami teljesen bio - nekünk könnyű volt, mert van kecskénk...), hidd el, az használ! Növeli a termékenységet, és nagyon egészséges!
2012. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szedj magzatvédő vitamint.
2012. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ha kedden reggel tesztelek, és nem jön meg, és erősebb a

csíkom, akkor azonnal veszek femibiont :)

Kedves Utolsó Előtti!

A kecsketej jó ötlet, nem is hallottam még róla :))

Kedves Első!

Igen, igazad van! Remélem ha baba van a dologban, akkor erős és egészséges lesz! :)) és megmarad!!!! Iszogatom szorgosan a palásfüvet, napi 1 bögrével reggel, abba teszek 2 kiskanál teafüvet :) remélem az elég!

Köszönöm Nektek!!!

2012. ápr. 22. 17:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem felírta a doki a progeszteron pótlást. 6. Heten, előzmények nélkül. Azt mondta hogy a prog. Szint relatív. Ami másnak lehet jó, az nekem lehet kevés. Ártani nem artunk vele. 24+3khm.
2012. ápr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tegnap lett ugye halvány a tesztem.

[link]

Ilyen lett, remélem ez nem csap be, és ha holnap reggel csinálok még egyet, azon is lesz csík, erősebb is, remélem :) szerintetek ez nem szellemcsík vagy ilyesmi, ugye?

Most iszom a palástfüvet, remélem segít valamennyire.

Görcsöl a hasam, hőhullámaim vannak, és egyáltalán nem tudok aludni éjszaka :(

Holnap kéne megjönnie, semmi nyomát nem látom (kopp-kopp, sokszor lekopogom inkább), és a hasam még nem görcsölt így, olyan furcsa, meg nyilallgat a hasam jobb oldala a méhemnél, furcsa érzés. Remélem tényleg baba van :))

Aztán jövőhéten elmegyek valamikor orvoshoz, ha a holnap reggeli teszt is pozi (amit nagyon remélek!) :)

2012. ápr. 23. 07:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a kecsketejes anyuka..


Az én csíkom sem volt sokkal erősebb anno, és most épp a 2 hónapos kisfiam cibálja a kisujjamat, úgyhogy bejött. :-) Egyébként én úgy hallottam, hogy az előfordul, hogy nem jó a teszt, s nem mutatja ki, de olyan nincs, hogy nincs baba a teszt mégis pozitív, mert egy olyan hormonra reagál, ami csak és kizárólag másállapotban van a szervezetben.


Szóval vigyázz Magadra és a babádra nagyon, sok-sok boldogságot!

2012. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérlek, tedd fel a ma reggeli teszted képét is!

Drukkolok!!!!

2012. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget, és a kedves szavakat! :)

Vigyázok, és remélem, holnap erősebb 2. csíkom lesz :)) Majd írok azért egy sort, hogy milyen lett a teszt :)

2012. ápr. 23. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!