Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges olyan hogy akinek...

Lehetséges olyan hogy akinek hosszú a ciklusa az is teherbe eshet? Mondjuk 58 napos.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha van peteérésed,akkor persze!
2008. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha van peteérésem a 29.napon kell hogy legyen igaz?
2008. ápr. 18. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
nem igy nemleszel terhes. 25 és 35 nap között ha akkor jön meg a menzid akkor van peteérés.nekem a 42.napon jött meg és nincs peteérésem. ha neked a 58.napon jön meg akkor dokihoz kell menned és felir clostit és akkor bisztos hogy lesz peteérés.De ha nem mész el soha nem lesz mert olyan nincs hogy 30.bnap van a peteérés. miota ennyi? miért nemmentél el már dokihoz vele?
2008. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
igy bisztos nem lesz baba. mert igy nincs is peteérés.
2008. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

szio!

miota probálkoztok?

egyépként 35.nap fölött már nincs peteérés. tehát igy terhes sem lehetsz,de ne keseredj el mert ha elmész dokihoz clostit fog adni és lesz peteérésed.nekem is ez a 55napom nekem még ennyit nemkésett de én mostmegyek dokihoz mert nekem sem volt peteérésem.

2008. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is 28 helyett most már 33-37 naposak.én sem tudom hogy mi van.Máj. 5-én megyek dokihoz majd megirom.EDI:
2008. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor miért magas a reggeli hőm?Pedig már a 67.napnál járok!
2008. ápr. 18. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy akinek 35 napnál több ideig tart egy ciklus annak nincs peteérése! Én a helyedben elmennék egy dokihoz, és elmondanám neki, hogy mi is a helyzet! Szorítok nagyon! Majd írj, hogy mi lett! :)
2008. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a magas hőt okozhatja cysta is.Mivel akinek cystája van annak egyértelmüen cysta is lehet.De ha annyira azthiszed hogy baba akkor miért nemcsinálsz egy tesztet?

mert hát ugylátom beakarod magadnak mesélni hogy 58 napos ciklussal is van peteérés.Jobb a tényekkel szembe nézni mint álmodozni.Inkább keres egy dokit az majd beállitja neked és minden rendben lesz.

Tudom rosz ezt hallani mert nem ezt vártad de tényleg nincs peteérésed!És ha nemmész el dokihoz hanem halogatod és vársz a csodára akkor tényleg nem lesz babád és még a ciklusaid is rosszabbak lesznek mint voltak.Nekem mindig 33-40 ig nap között jött meg.és nekem sincs mindig peteérésem. Most meg a 58.napnál járok és most megyek dokihoz mert nincs baba a dologban.Szoval ezért kell gyorsan menni dokihoz mert minél többet vársz annál hosszab lesz a ciklusod.

2008. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocs a 2. mondatot rosszul irtam:ha cysta van egyértelmüen magas a hő
2008. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!