Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig néznek Uh-val, ha...

Mindig néznek Uh-val, ha clostit szed valaki?

Figyelt kérdés

A múlt hónapban a 3.-7. napig este 2 tabletta clostit írt fel a doki, de nem mondta, hogy menjek UH-ra.

Azt mondta a 25. nap teszteljek, ha semmi menjek vissza.


2008. ápr. 18. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Sürgösen váltsál dokit! A clostytól több petéd is megérhet, ezért a PÉ előtt MINDIG el kell menni UHra, hogy a doki megállapítsa, szabad e szexelnetek abban a hónapban vagy sem. Én most 13 hetes ikerterhes vagyok, az elő hónap után rögtön teherbe is estem, viszont a 14. napi UH-n a doki 5 petét talált, amiből egy volt "normális" méretű, a többi nagyon apró volt. Mégis most ikerbabákat várok, mert az egy pete csak behozta a megért petét! :) Barátnőmnek viszont volt olyan hónap, hogy 5 petéje ért meg, amit akkor mondott is neki a doki, hogy ne próbálkozzanak, mert többszörös ikerterhesség lehet a vége! Szóval ennyire fontos, hogy elmenj UHra!!!
2008. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző ikermami vagyok! Egyébként nem feltétlenül lesznek ikreid, a környezetemben vannak olyanok akik szedték/szedik és egy babájuk lesz! De nagyobb a lehetőség az biztos! Szóval ne ilyedj meg!
2008. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm, hogy válaszoltál, egy másik topikon egy válaszolóm azt is írta,hogy ilyenkor kell tüszőrepesztőt is kapni, de erről sem beszélt az orvos igaz ez
2008. ápr. 18. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ikermami vagyok! Nem mindig kell tüszőrepesztő szurot kapni, ha minden rendben van meg fog az repedni magától! Én sem kaptam! Szóval irány egy másik doki aki oda is figyel rád és csak a vakvilágba ír fel ilyen gyógyszert.
2008. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ikermami sok sikert
2008. ápr. 18. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!