Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hétvégére...

Ki nem várja a hétvégére 19,20,21,22 körül?

Figyelt kérdés
Hú izgulók,de nagyon hogy meg jön vagy sem. Hát nem tudom mire utalnak ezek a tünetek de ezek nem most voltak. Hát olyan 2 hete fájtak a melleim 2héten keresztül de csak hébe hoba jelentkeztek. Ma meg ilyen enyhe mensi szerű fájdalom volt.Mire utalhat? De várom azokat is akiknek más tünetei is vannak.

#menstruáció #terhesség #mensi el maradás.
2012. ápr. 19. 09:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hmmm..ez a kis görcsölés ma nekem is reggel volt csak , de azóta semmi. Mindegy, nem élem bele magam semmibe, majd kiderül pár napon belül úgyis :)
2012. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én is mára vagy holnapra nem várom....de hétfőn teszteltem egy halvány pozit,azóta erösödött minden nap :-)))

Nekem is voltak enyhe mensi szerű görcseim!

2012. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem elvileg holnap kellene megjönnie,de szokásosan úgy görcsöl a hasam napok óta,mint elötte szokott(minden hónapban)félek,ez ismét nem jött össze..:(
2012. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én nem mondom, hogy nem várom, de 21-22 körül kellene megjönnie, viszont furcsán érzem magam, és bár nem szokott ilyen lenni, nem tudom kiverni a fejemből, hogy esetleg babám lesz. Pár napja kb 3 napon keresztül enyhén szúrt a hasam bal oldalt, reggelente kicsit émelygek 3-4 napja (anyukám szerint azért, mert lenn van a vércukrom, és valóban, ha eszem valamit elmúlik, de bizonyos szagokra inkább rosszabbul leszek). A mensi előjeleit nem érzékelem, nem igazán feszülnek a melleim annyira, mint szoktak, sokkal kevésbbé csak és enyhe hőemelkedésem van. Úgy vagyok vele, hogyh jövő hét végéig várok, ha nem jönne meg, bár pontosan szokott, szóval ha nem jön meg, akkor szinte biztos terhes vagyok. (mi amúgy nem terveztünk babát, de úgy vagyunk vele, hogyha jön, akkor szívesen látjuk :)
2012. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hú nekem ma még nem jött meg. Mára vártam de eddig semmi nincsen, nincs görcsölé sem, még enyhe sem. Tegnap egy ki csitt görcsölt csak ,de ilyen enyhét nagyon enyhét. Meg tegnap fájt egy nagyon picit a mellem épen hogy valami enyhe mell fájdalom volt. Ezek mire utalhatnak? drukkolok mindenkinek.
2012. ápr. 20. 12:08
 16/23 anonim ***** válasza:
Remélem mindenkinek sikerül.
2012. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát én már nem élem bele magam. A halvány pozitív teszt után egy negatívat teszteltem. Szóval letörtem. Max ha 1 hét múlva sincs jele menszinek akkor tesztelek még egyet. Ha sehol semmi úgyis doki lesz a vége. De nektek drukkolok, és azért még bevallom csak reménykedem :)
2012. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Azóta megjött valakinek?
2012. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
8-dik vagyok: nekem nem, de mind negatívakat tesztelek :(
2012. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos 22-én meg jött sajnos már 2 napja késett azt hittem hogy sikerült de még sem. De nem éltem bele magamat. De éreztem hogy nem vagyok terhes. Új hónap új lehetőség. Nem szomorkodom mert nincs értelme. Annyira nem vagyok szomorú de azért ott van valamennyire az az érzés. De az 5hónapos kisfiam el feledi velem mert a szeretete felül mull mindent.
2012. ápr. 24. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!