Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hétvégére...

Ki nem várja a hétvégére 19,20,21,22 körül?

Figyelt kérdés
Hú izgulók,de nagyon hogy meg jön vagy sem. Hát nem tudom mire utalnak ezek a tünetek de ezek nem most voltak. Hát olyan 2 hete fájtak a melleim 2héten keresztül de csak hébe hoba jelentkeztek. Ma meg ilyen enyhe mensi szerű fájdalom volt.Mire utalhat? De várom azokat is akiknek más tünetei is vannak.

#menstruáció #terhesség #mensi el maradás.
2012. ápr. 19. 09:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Hát talán még annyit hozzá fűznék hogy most ne rég jelentkezett egy kis mensi szerű nagyon enyhe görcs.
2012. ápr. 19. 09:21
 2/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én vasárnapra nem várom.Nekem is pár napja enyhe mensi szerű görcseim vannak.A melleim is fájnak,de azok ovu után mindig szoktak.
2012. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én elvileg szombatra nem vártam, de ma már görcsökkel (nem vészes) keltem, viszont most elmúlt. De szerintem meg fog jönni, ha nem is ma, akkor holnap, tegnap már fájt a fejem, és nekem ez már előjel szokott lenni. :)
2012. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
3. vagyok: Ja és nekem most egyáltalán nem érzékenyek a melleim, pedig mindig azok szoktak lenni menszi előtt...Bár teázok (most palástfű), lehet, hogy attól van? Előző hónapban nem volt így...
2012. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Esetleg mit jelenthetnek az enyhe mensi görcsök vagy azt hogy ilyen hébe hóba jelentkező mell fájdalom, ovu utáni?
2012. ápr. 19. 09:38
 6/23 A kérdező kommentje:

Ezt álmodtam az éjjel. Jó tudom hogy ez nem ide tartozik csak esetleg nem tudom hogy összefüggésben lehet e amit le írtam ide gyakori kérdések. hun


Ezt álmodtam:


Azt álmodtam az éjjel hogy ilyen ismerősfélék nem emlékszem hogy kik lehetek. Azt álmodtam hogy minden női ismerősfélének volt egy terhességi tesztje és arra vártak hogy mikor lesz pozitív a terhességi tesztje egy pár perc múlva mindenkinek pozitív lett és örültek de én is vártam arra hogy pozitív legyen úgy emlékszem hogy talán nekem is halvány pozitív volt vagy negatív és el keseredtem valamiért azt már nem tudom miért. Mit jelenthet álmomban?

2012. ápr. 19. 09:55
 7/23 anonim ***** válasza:
vasárnapra nem várom semmi tünet
2012. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Én holnapra nem várom, ma teszteltem egy halvány pozitívat, 2 nap múlva megismétlem.

Kedves 3.: nekem is a fejfájás szokott az előjele lenni a menszimnek, és a héten fájdogált is, igaz nem annyira intenzíven mint szokott, és én is attól tartottam hogy akkor na most megint megjön. De tévedtem, mert ma reggel halvány pozitív lett, és görcsölgettem is enyhén a napokban. És remélem 2 nap múlva erősödni fog a csík. Drukkolok mindenkinek :):)

2012. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hú, gratula 8/8-as! Reméljük, erősödik az a csík a napokban :) Neked nem is volt semmi görcs eddig?
2012. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: peteérés után hasszurkám volt, görcsölés az elmúlt 2 napban de enyhén, és inkább reggel.
2012. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!