Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetében lehet...

Terhesség esetében lehet ilyen a nemvárt napja körül, hogy mindjárt megjön érzés + néha kis pecsételés?

Figyelt kérdés
Tehát mintha már meglenne a mensim, de mégsincs meg, csak néha pecsételés előfordul. De az érzés már pont az, mintha menstruálnék javában. Nem erős, hanem enyhe mensis érzés (sose szoktam erősen görcsölni). Közben pedig nincs mensi, csak esetleg néha egy kis pecsét fordul elő. És egyfolytában puffadás és néha pukizás ezáltal.
2012. ápr. 8. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A mindjárt megjön érzés lehet a beágyazódás jele is. Nem fáj az alhasad? Ha néha pecsételsz, az nem baj. Megkérdezhetném, hogy milyen színűt pecsételsz?
2012. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem mindig, csak elvétve fordult elő a pecsét: rózsaszín vagy piros, de csak egy pici és nem sokszor.

Közben pedig már megvan az a mensis érzésem, mint amikor ténylegesen menstruálni szoktam.

2012. ápr. 8. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Az lesz az igazi, amikor már csak rózsaszínesed van, az a jó jel. Ha megjött a mensid, sajnálom, hogy nem jött össze :(
2012. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most lehet hogy mégis megjött, mert volt piros is, bár nem sok, de inkább raktam be tampont.

A hőm az pedig felment 2 tized fokot és most 36,9 lett...miért?

Amúgy eddig még nem esett le a hőm, tehát végig fent volt, de most hogy "megjött", nem tudom hogy ez tényleg az-e, 36,9-re emelkedett a hőm. Pedig az alaphőm az amúgy 36,5...miért ment így fel a hőm akkor, ha megjött?

2012. ápr. 9. 08:44
 5/8 A kérdező kommentje:

Tehát most így állok görbe alapján:


[link]

2012. ápr. 9. 08:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Lett baba végül? Elég gyanúsnak tűntél. :)
2012. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utána lement a hőm alaphőre, szóval így már nem teszteltem.

Nem lett baba.

De a mensim az nagyon gyenge volt, nem is nevezném mensinek ezt ami most volt. Úgy tűnik, ez egy ilyen ciklus volt.

2012. ápr. 19. 12:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is, hasonlóan hozzád, nagyon gyenge mensim van most. Még soha nem történt velem ilyen. Én még álmodozom, hogy talán baba. Köszi a válaszod.
2012. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!