Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfön megjött (nagyon görcsöl...

Hétfön megjött (nagyon görcsöltem éjjel) de csak éppen hogy volt valami! Tegnap meg ma csak barnázom. Mitol van ez? Terhes lehetek? Már nagyon várom!

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem irány a doki!
2008. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Miért mire gondolsz?Mensi elött pl:a höm 37,4volt.
2008. ápr. 17. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy baba!

Szerintem, menj dokihoz, és mindenképp kérj vérvételből hcg-vizsgálatot!

De először is nyugi! Mert ha baba, akkor aztán no stressz! :)

2008. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia!Már nem idegeskedem annyira,csak nem tudom,hogy ez már megint mi lehet,mert múlt hónapban ugyan ez volt csak 5napig barnáztam és nem volt görcs!A doki akkor nem talált semmit,még a vizeletes menoteszt is negatív volt:(Tegnap szurkált a hasam egy kicsit jobb és bal oldalt a petefészkemnél.
2008. ápr. 17. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami hormon probléma?Csak mert hogy a múlt hónapba is ez volt? Ha most sem jött össze a babó, kérd meg a dokidat hogy csináljon egy hormon vizsgálatot,mert ha valami nem stimm hiába is probálkoztok.Nekem is így derült ki hogy nem minden hónapba van pé.És nekem is voltak ilyen hóapjaim mint neked, de nekem cystáim voltak évekig, és ez is okozta a hormon problémákat.Ha a doki téged megvizsgált, és nem talált semmit, akkor neked tutti nem cysta, csak valami hormon baj.Azért drukkolok. 39 hetes kismama
2008. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia!Hasi Uh-t csinált.Azon látnia kellett volna ha cysta van nem?És akkor látta,hogy volt pé-em.
2008. ápr. 18. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!