Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keddre nem várom, és most egy...

Keddre nem várom, és most egy kicsit barnázom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
ilyen nekem nem szokott lenni,ezért nem értem.mindig pontosan jön meg,semmi barnázás.
2011. okt. 7. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
LEhet akár beágyazódás is akár hamarabb is megjöhet, Görbét esetleg ne mvezetz?
2011. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nincs görbém sajna.

de nekem mindig napra pontosan szokott megjönni.és ilyen barnázás még nem volt soha.

hát,remélem beágyazódás...mert másra nem tudok tippelni

2011. okt. 7. 09:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt barnázásom majd rá pár napra kiderült hogy baba van pontosabban 6 napra :) Drukkolok
2011. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tényleg?? és ekkor már a mensid után voltál mikor kiderült?
2011. okt. 7. 09:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úggy votl hogy peteérés után 8 napra votl ilyen barnázásom tartott egy fél napig utána mnidha semmi nem lett volna rá 6 napra volt esedékes a mensim és aznap nem jött meg és teszteltem pozitívat :)
2011. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:) de jó neked! remélem nálam is ez lesz a dologban!!
2011. okt. 7. 10:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp írd meg mi lett:) megy a drukk nagyon
2011. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ok! majd jelentkezem! :)
2011. okt. 7. 10:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is keddre nem várom! És én is barnáztam jó néhány napot, ami tüszőrepedés után kezdődött 5 nappal, és tegnap múlt el. Viszont szerintem hormongond lehetett, mert két napig ittam a palástfű teát, amitől mára teljesen megszűnt! Én vasárnap ellövök egy tesztet! Ha több napon át tart ez a barnázás, megpróbálkozhatsz te is a teával! Drukkolok neked is! :-)
2011. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nálam ez csak egy minimális elszinezödés. akkor vettem észre,amikor pisi után megtöröltem magam (bocsi).a bugyin nincs is semmi.
2011. okt. 7. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!