Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet babuci a pocimban?

Lehet babuci a pocimban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném a véleményeteket kérni.4 éve próbálkozunk sikertelenül.:( márciusban 21 napra jött meg és 11 napig tartott, és eddig nem jött meg :) Tehát márc 5.én volt meg utoljára.A tünetek: cicim nyomásra érzékeny, tegnap előtt mintha megnőtt volna a méhem, sokat járok pisilni.A hömet mérem de nekem sose volt és most sem magasabb mint 36,5.Szerintetek lehet babuci a pcimban vágy ismét csak képzelődök.Tesztelni nem teszteltem mert félek az újabb csalódástól...


2008. ápr. 17. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mar egy ev sikertelen probalkozas utan is fel lehet keresni egy meddosegi kozpontot, ne varjatok tovabb!
2008. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat kellett járnom pisilni az első hetekben,hónapokban,többet mint most a végén.És a cicim is érzékeny volt.De azért még ne éld bele magad,elhiszem hogy nagyon szeretnéd,de lehet hogy meg fog jönni azért érzékeny a cicid.A teszttel még várj mindenesetre egy-két hetet.Kitartás!!!És szorítok!!Sok sikert!!
2008. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Előttem írónak annyit,hogy mi 29 hónapja próbálkozunk,és elhajtottak a meddőségi központból,meg a nőgyógyászom is.A nődokik java azt mondja,hogy 24 hónap próba után néznek majd először belgyógyászatilag,utána megnézik a pasid,és hogyha még mindig semmi,talán!!!mehettek úgy 3 év után meddőségi centrumba.Hiába könyörögtünk a dokinak a férjemmel,hajthatatlan volt,pedig fizettünk volna rendesen.Azóta belgyógyászaton túl vagyok,a férjem jön,és 29 hónap próba és 3 sikertelen terhesség után még mindig reménykedünk

KÉrdezőnek:Babás lehetsz persze,a hőd nem jelent semmit,magamról tudom,az már más dolog,hogy épp 41 napja volt az utolsó mensid,azért akárhogy is nézem,ez simán 6 hetes terhesség,sztem rohanj tesztért a patikába.Aztán a dokihoz!!!MOndjuk azt nem értem,eddig miért nem tetted????:)))Sok sikert,és írj,tényleg baba-e!!!Egy öreg róka

2008. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Öreg rókának szól, hogy mi 6 hónap próba után mentünk dokihoz, és ö még 6 hónapot próbálkozott velünk, és utána küldött meddőségi centrumba... Tehát 1 év után!!!!!!! Sztem ez orvos függő, és hely függő

Kérdezőnek: vegyél mihamarabb tesztet!!

2008. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen orvos függő, hogy mennyi idő sikertelenség után küldenek kivizsgálásra, nagyban függ az életkortól is.

Kérdezőnek: miért nem veszel tesztet?? Ennyi idő késés után már nagy esélye lehet a babának!

Írd meg, hogy mi lett az eredmény!! D

2008. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt ettől még lehet baba,tévedhetett a teszt?
2008. ápr. 19. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!