Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből baba? Biztosan,...

Lehet ebből baba? Biztosan, sok ilyen kérdés volt már. Nekem is megvan a magam véleménye, de érdekelne a tietek.

Figyelt kérdés

Megszakított közösülésnél a párom,nem volt elég gyors,és ott lenn mindent "összekent".Utána pár másodperccel pedig már kézzel "játszott" nálam.Így a kezével 100%hogy sperma is került belém.Lehetek így terhes?Igazából nem lenne gond, csak kicsit félek egy újabb szüléstől:)

Mi a véleményetek erről?


2009. jún. 19. 07:41
 1/10 A kérdező kommentje:

Még annyit,hogy én nem hiszem,hogy lehet ebből baba, de érdekel ki mit ír:)

És,pont tegnap volt a peteérésem.....

2009. jún. 19. 07:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy a levegőn a spermák meghalnak, de lehet, hogy a kezével bevitt valamennyit, szerintem van esély rá, hogy terhes vagy.
2009. jún. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van rà esély hogy, terhes maradsz, de ez sok mindentöl függ! Mennyire vagy termékeny, méhed àllàsa stb.
2009. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

az esély meg van.ha tegnap volt péd akkor meg ha tényleg volt sperma is,akkor szerintem 50% ese´lyed van babára....

Ez az én véleményem.

2009. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok esélye van, de van. Hisz kézzel nem tudja úgy "feljuttatni" a cuccot....
2009. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen balesetek miatt előbb vagy utóbb becsúszhat a baba, ha valaki így védekezik. Nyilván minden egyes ilyen "bakiból" nem lesz baba, mert a teherbe eséshez sok tényező szerencsés együtt állása szükséges. Tehát szerencsés esetben meg lehet úszni egy ilyen kalandot, de nem lehet arra alapozni, hogy minden esetben életbe lép a szerencse faktor.
2009. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem zárható ki teljes biztonsággal ilyenkor egy terhesség.
2009. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam amit az utolsó válaszadó írt.De mivel mindössze pár másodperccel már kézzel dolgozott,és alapból oda ment épp csak kiszállt,megfordult a fejemben..
2009. jún. 19. 07:56
 9/10 A kérdező kommentje:
07:47-re gondoltam,hogy kézzel nem tudja felvinni:)
2009. jún. 19. 07:57
 10/10 anonim ***** válasza:
nem kell felvinni, úsznak ők maguktól is :-))
2009. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!