Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudok mire gondolni....

Nem tudok mire gondolni. Vannak otleteitek? Megyek majd orvoshoz, de csak jovohetre kaptam idopontot, addig is jo lenne, ha tudnam korulbelul, mire gondoljak.

Figyelt kérdés
junius 12 napja kesik a menszim,vagyos menszi helyett barnaztam 4 napig,eleg keves mennyisegben. Hetfon csinaltam 1 tesztet,ami negativ lett. Kb 3 nappal ezelottig ereztem petefeszek szurkat,es eleg faradekony is voltam. " napig semmi,majd ma olyan erzes volt bennem,mintah feszulne szet a mehem. Menszi meg mindig nem jott meg. A mehszajam kemeny es nehezen elerhetos,ugyanakkor tegnapig szaraz voltam,ma kicsit surubb,szagtalan feher folyasom volt,ami nem jart semmilyen mas tunettel(nem egett,nem viszketett). baba lenne vagy ciszta> vagy mire gondoljak? Bar gondolom a - teszt utan mar tuti nem babo.
2009. jún. 19. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A negatív tesz nem mindig jelent rosszat.Valakinek később lesz pozitív! Ha nem kezdesz el vérezni,várd meg az időpontot,mert sztem lehet ott baba,bár nem látok beléd,de mikor nekem nem jött meg és nem voltam babás maszatolgattam többször.Hődet nem méred?
2009. jún. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély a babára, nekem bő 2-3 hét késés után lett csak pozitív a teszt.
2009. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is van esélyed a babára bár az én orvosom úgy vallja ha egy teszt negatív akkor nincs baba én a helyedben tesztelnék még egyet!
2009. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat rosszul irtam. Junius 7.-e ota,12 napja kesik. Koszonom a valaszokat,de nem erzem mar sem a derekfajdalmat,es a petefeszek szurkat sem. :( vagy nem feltetlenul kene meg ereznem?
2009. jún. 19. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!