Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halványcsik is csik?

Halványcsik is csik?

Figyelt kérdés
én irtam tegnap is,hogy két napja barnázok.tegnap nem kellett volna megjönnie.nem is jött.ma délután halvány 2csikom lett.majd pár nap mulva csinálok reggek mégegyet.
2008. ápr. 17. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen! 2 csík az 2 csík, akár halvány, akár erősebb!

Gratulálok!

(Persze ha megnyugtat, akkor pár nap múlva ismételd meg a tesztet.)

2008. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én irtam,hogy aposom kedden meghalt.nem tudom hogy szabad e örülnömolyan lelkiismeret furdalásom van.
2008. ápr. 17. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyan így voltam,hogy csak nagyon halványan látszott a csík. De ott volt és ez a lényleg. Pár nap múlva ha csinálsz még egyet már sokkal jobban fog látszani! Gratulálok!!
2008. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és mindenkinek aki eddig tartotta bennem a lelket.
2008. ápr. 17. 14:30
 5/10 anonim ***** válasza:

sajnálom apósodat, de gondolom tervezett baba volt, persze hogy örülj.közhely, de az élet megy tovább és micsoda bizonyíték erre a babátok!

sok boldogságot

25hetes kismama

2008. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen tortenetekrol mindig az jut eszembe, hogy az aposod atadta a helyet az unokajanak..

Az elet orok korforgasa ez. O is biztos azt szeretne, hogy oruljetek az uj eletnek!

Gratulalok!

2008. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A mi családunkban is volt hasonló, a nagypapám abban az évben (áprilisban) halt meg, mikor én születtem (szeptemberben).

Gratulálok a picurihoz!

2008. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok. halvány csíkom van! Én is megismételem pár nap múlva! De szerintem, hihetünk neki!

Apósod is biztosan örülni fog az unokájának, ha látja majd "fentről"! úgyhogy örüljetek ti is neki!

2008. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazuk van előttem íróknak,a halvány csík is csík,én 3 x jártam így,és mind 3x babás is voltam,csak sajna nem maradtak meg.:(((

A barnázásra figyelj oda,nehogy a Téged ért stressz miatt elmenjen a baba.Ha tovább erősödik egy picit is a barnázás,vagy netalán még görcs is párosul,azonnal!!!!(én itt szúrtam el,hogy nem mentem) menj a legközelebbi nőgyógyászati ügyeletre.Ha éjjel van,ha nappal,nem számít hogy vasárnap,vagy kedd.Sok sikert,szorítok,és részvétem apósod miatt.Egy öreg róka

2008. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönök szépen minden választ!Zsu
2008. ápr. 18. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!