Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés utáni 5. napon...

Peteérés utáni 5. napon termálfürdőzés?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy terhesen nem tesz jót a forró fürdő,de ha pont most úton van az osztódó sejtecske a méhbe,lehet annak is árthat. Szerintetek?
2012. ápr. 13. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire ráparázol, nem fog soha sem összejönni!

Nem kell mindenen agyalni hogy ehetem ihatom, e vagy eggyáltalán kilépjek- e az ajtón!

Végig meleg, forró vízben fürödtem, kádban, makk egészséges lett a babám!

Barátnőm míg nem tudta terhes, hétvégente Egerszalókra jártak fürdőzni, ikrei lettek! Na most légy okos, hogy akkor jót teszel- e, vagy sem ha elmész egyet fürdőzni!


Normálisan kell él i az életet, ha akar megfogant a baba, és megmarad!

2012. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ekkor még nem hinném, hogy árt. Szerintem, ha meg akart tapadni, akkor ez a beágyazódást nem fogja veszélyeztetni. Majd ha tudod, hogy terhes vagy, akkor kerüld a termálfürdőzést, addig meg menj nyugodtan. Egyébként abban a hónapban, amikor a kisfiunk fogant mi is voltunk még szaunában is, persze csak utána gondolkoztam ezen. Menj és élvezd ki!
2012. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!