Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonvizsgálatnál a második...

Hormonvizsgálatnál a második vérvételre peteérés után kell menni? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
38 naposak a ciklusaim, a doki ez alapján azt mondta, hogy az első vérvételre 5.-7. nap menjek, a második vérvételre 24-27. nap menjek. Múlt hónapban 41. napra jött meg, akkor is maradhat vajon a 24-27. ciklusnap? Peteérés után kell lennie a második vérvételnek, vagy nincs köze hozzá? Mert lehet hogy nem is lesz peteérésem. Ezért külön nem akartam visszamenni a dokihoz, segítenétek? Jövőhét pénteken leszek a 25. ciklusnapon, rá egy hétre van időpontom a dokihoz.
2012. ápr. 11. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

szia.

Nekem 27napos ciklusokkal a 20.napon nézték.

szerintem jó ez a számolás,de ha lehet inkább a 26-27.napon menjél.Neked valószínűleg később van peteérésed (ha van) mint annak akinek 28naposak a ciklusai.Mindenképpen ovu. után kell menni,mert a progeszteron az után kezd el emelkedni.

Progeszteron szintből megmondják volt e peteérésed illetve uh-on is látszódnia kell a sárgatesteknek.

2012. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Akkor viszont inkább a 28. napon megyek, mert szerintem ha lesz is peteérésem, pont 25. napon lesz, az pedig péntek, így 28. napon hétfőn tudok legközelebb menni.

2012. ápr. 11. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg úgy van, hogy a menszesz előtt 7 nappal. Ezért szokták ugye 21. napra mondani normál ciklusnál. Mindenképp peteérés után menj.
2012. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!