Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ovum elvileg holnap lesz, s a párommal próbálkozunk. Tegnap voltunk együtt, de sajna mivel külföldön dolgozik, visszautazott. Mennyi így az esélye, a teherbeeséshez? Nagyon szeretnénk már babát.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kicsi. Főleg, hogy pontosan nem is lehet tudni, mikor van ovu-d.

Szerintem ilyen esetben az a legjobb, hogy félidő előtt 2-3 napon keresztül, meg után 1-2 napon keresztül együtt kell lenni. Mert akkor valamelyik nap (ha minden rendben van) valszeg betalál.

2012. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsi az esélye!!Nem biztos, hogy kibírják addig a kiskatonák főleg, ha később érik akár egy nappal is a petéd! De mindig vannak csodák! :)

Azért hátha! :)

21hkm

2012. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a gyors válaszokat... kicsit letörtem, mert ritkán jár haza.
2012. ápr. 13. 10:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Én kamionos feleség vagyok, gondolhatod...:S

Vasárnap este tudtunk együtt lenni, hétfőn hajnalban ment ki dolgozni, csütörtökön volt ovum, ez tuti.

19 hetes terhes vagyok. :)

2012. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kb. 72 óráig élnek a spermiumok (bár egyik tankönyv azt írta, szélsőséges esetben akár 6 napig is, de ezt már én is kicsit túlzásnak érzem...:D).

Azért nincs veszve minden:)

2012. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor még reménykedhetek...megpróbálom nem beleélni magam, de megmondom őszintén, nagyon nehéz. 36 éves vagyok, még nincs gyermekem.
2012. ápr. 13. 11:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, az se jó, ha nagyon beleéli magát az ember:( De szurkolunk!:) Ha nem jön össze most, akkor se keseredj el, majd összejön:)
2012. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van esélye, úgyhogy egyenlőre még ne törj le, de ne is éld bele magad. Ha tényleg holnap lesz, akkor még lesznek ott életképes spermiumok. Mivel nem tudod pontosan, csak ilyen naptármódszerrel, akár az is lehet, hogy tegnap volt, vagy ma, akkor viszont különösen jók az esélyeid, de még a holnappal is. Holnaputántól necces már. Drukkolok!
2012. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Együttérzek Veled,nagyon hasonló a helyzetünk. Az én férjem is külföldön dolgozik.

Mi 8.án voltunk együtt és az én ovulációm 9 vagy 10.-én hajnalban volt. Orvos nézte. 10.-én reggel fél 8-kor már megvolt. Remélem vártak a kiskatonák!!


Drukkolok,hogy jókor legyen az ovud!!!


Üdv: K

2012. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van még esély, mi is ovu előtt voltunk együtt, nem pont azon a napon.
2012. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!