Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy a baba már elúszot...

Tudom, hogy a baba már elúszott ebben a hónapban. Mégis mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nekem a menzeszem mindig pontos. Most egy nappal előbb jött. Az első napom mindig a gyógyszerekről szól. Annyira görcsölök, hogy néha szabit kell kivegyek mert nem bírok magammal és annyira ömlök, hogy két óránként cserélem a tampont azt is azért mert már átázott. Most nem így van. Először barnás sűrű nyálkával kezdődött. Egyáltalán nem görcsölök. Most is megtelik a tamponom, de azért mert nem rohangálok cserélni. Egy tampon szinte egy napra elég. Nekem eddig a nyálkahártyám nagy darabokban vált le. Most is látok alvadt vért, de szinte csak ilyen szálakat, semmi olyan mint azelőtt. Csak a hihetetlen hányinger és az étvágytalanság ami mellé jött. Most egy napja van meg. Most sem az az élénkpiros mint szokott, inkább olyan mint a vége felé. Ha a tampont felteszem fáj, mintha száraz lennék, ilyen sem volt még csak a mensi végén. Néha néha van egy egy erősebb görcsöm, néhány másodpercig tart, belenyilall a méhembe ami szinte a végbelemig kisugároz ilyenkor ülni is alig tudok. Mi lehet ez?
2008. ápr. 17. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
tesztelj és akkor megtudod a kérdésedre a választ!sok sikert!
2008. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj!
2008. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet, hogy mégsem úszott el az a baba..... Szorítok nagyon! :)
2008. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, lehet hogy mégis babás vagy! Teszteljj és meglátod!
2008. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!