Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Loop konizációs tapasztalatok?

Loop konizációs tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Loop konizációs műtéttel kapcsolatban érdekelne minden. A Pétrfi Kórházban csinálnák úgy tudom. Nagyon be vagyok tojva! Igazából bizatatást várok....

2012. ápr. 11. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 5 évvel ezelőtt csinálták, akkor még új módszernek számított. Egy éjszakát kellett bent feküdnöm vele. Maga a műtét altatásban történt, semmire sem emlékszem. Kb 1 hétig véreztem utána, mint egy menzesz. Egyáltalán nem maradt meg negatív emlékként! És, rá egy évre teherbe estem, mostanra pedig 2 szép gyermekem van. A terhességeim problémamentesek voltak, szülés alatt teljesen normálisan tágult a méhszáj.

Szóval bíztatlak, no para! :)

2012. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly májusban volt,egynaposon,azóta 3 jó rákszűrés-eredményem lett (gondolom,neked is ilyesmi miatt kell),a dokim meg azt mondta,a méhszáj nagyon szépen gyógyult,zár.A műtét után nekem sem voltak fájdalmaim.
2012. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2009 elején volt a műtét, én is nagyon be voltam tojva, de rendben ment minden. Elaltattak, nem emlékszem semmire, a műtét délelőtt volt, délután az orvos megnézett mégegyszer, majd hazamehettem. Kb 8-9 napig véreztem, néha egészen erősen, de az orvos azt mondta normális. Szépen meggyógyult, azóta minden leletem negatív lett, most 26 hetes terhes vagyok.

Ne aggódj, nem lesz gond, hamarabb vége lesz, mint gondolnád. Nem fáj, viszont ahhoz, hogy a seb jól meggyógyuljon a műtét után 2 hét fekvés szükséges.

2012. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg megnyugtattatok:) A babákhoz pedig gratulálok!!!
2012. ápr. 14. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!