Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-EPIL tesztről tapasztalatok?...

X-EPIL tesztről tapasztalatok? Nektek bevált?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam. Ma vettem egy 2 db-os X-EPIL tesztet.. - lett a teszt! De nem tudom jó volt-e egyáltalán? Miután belemártottam a pisibe és csak egy csík volt felemeltem h kidobom de ekkor szétjött a teszt annál a résznél ahol belemártottam a pisibe. Amúgy is azt hallom h nem vmi jó teszt.Igaz ez? Furi h nem jött meg mert mióta akarunk babát 8hónapja ..azóta mindig inkább hamarabb jött meg 25-27 napra most meg nem jött meg.Igaz csak 1 napja késik.
2012. márc. 22. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem kimutatta a terhességemet két nappal a nemvárt után!

És sosem adott fals eredményt, pedig elég sokszor vettem ilyen tesztet. :)

De így, hogy így jártál vele(szerintem bármelyik tesztnél előfordulhat, hogy valamiért nem jó), inkább vennék egy másik márkát a helyedben és újra tesztelnék holnap reggel!

2012. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletes volt.

33 hetes km

2012. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem tökéletes bevált ez a teszt,sosem mutatott téveset.Mikor babás voltam még rá se ment a vizelet és máris ott volt a 2csík.

Azért eshetett szét,mert eláztattad.

Ha nem jön meg tesztelj 2nap múlva,a hcg 2 naponta duplázódik a szervezetedben.

sok sikert!

2012. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is bevált igaz csak 1db-ot kellett használnom belöle.

Meg halvány pozit mutatott.

Lehet sokáig hagytad benne a pisidben.

De vegyél másik tesztet hátha.

Drukkolok baba legyen

29hkm

2012. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 1 nappal már mutatta halványan a 2. csíkot.
2012. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem még a legolcsóbb "márkátlan" 2db-os teszt is kimutatta AZONNAL erősen a 2 csíkot (ráadásul délután csináltam meg) X-epil tesztem is volt már: semmi bajom nem volt vele...ha van HCG a szervezetben akkor kimutatja!

Ha szétesett a teszted ott ahol belemártottad akkor az valóban elázás miatt lehetett ahogy többen is írták!

Nem kell sokáig benne hagyni elég 10 másodper!

Ha még mindig nem jön meg akkor ismételd meg reggel...vagy várj egy hetet akkor már tuti ki kell mutatnia bármilyen tesztnek :-)


Üdvözöllek: N. (12hkm)

2012. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! El nem áztattam a tesztet az 100%! Nem tudom mi lehetett! Azt nem írtam reggel h lehet hiba volt hogy pisiltem reg.7kor és félre raktam de csak 9kor csináltam meg a tesztet mert reg.vettem..Mindegy is szombaton újra teszt ha nem jön meg! Majd megírom mi lesz..

Amúgy van már egy 2,5 évesem :)

2012. márc. 22. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!